کد خبر: ۱۴۲۵۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان:

تحول در حوزه بانوان مستلزم کار جمعی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان تأکید کرد: دغدغه‌ام این است که با کمک بانوان فعال فرهنگی استان هرمزگان یک تحول در حوزه بانوان ایجاد شود و تحقق این امر مهم مستلزم روحیه کار جمعی است.
۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۵

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین حقانی مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان در نشست شورای بانوان فعال فرهنگی به مراسم جشن در روستای دودر از توابع شهرستان سیریک به عنوان نمونه بارز کار جمعی اشاره کرد و گفت: برگزاری چنین مراسم با شکوهی در این روستا نشان داد که کار‌های جمعی همراه با برنامه‌ریزی و جدیت خروجی مناسبی دارد.

وی افزود: این مراسم که با شور و نشاط خاصی برگزار شد، پشتوانه مردمی داشت لذا نقش مردم و خیرین در تمامی زمینه‌ها به ویژه فرهنگی مثمر ثمر خواهد بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان تأکید کرد: دغدغه‌ام این است که با کمک بانوان فعال فرهنگی استان هرمزگان یک تحول در حوزه بانوان ایجاد شود. تحقق این امر مهم مستلزم روحیه کار جمعی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حقانی همچنین تصریح کرد: برای ایجاد تحول در حوزه بانوان ابتدا باید در حوزه بانوان، هدف جزیی و کلان برای سال آینده مشخص شود تا از این رهگذر در راستای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده تلاش کنیم.

وی بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل، تشکل‌هایی با هدف روشنگری و همچنین خدمات‌رسانی به مردم ایجاد شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان با تأکید بر اینکه در کار‌های جمعی، نیازمند هم‌افزایی هستیم، افزود: عملیات‌ها باید منسجم و همراه با خروجی مناسب باشد تا اتفاقات خوبی رقم بخورد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حقانی با بیان اینکه تدبیر شورای بانوان باید حفظ هویت هر سازمان باشد، گفت: این شورا برای ایجاد تحول در حوزه بانوان باید دلسوز و دغدغه‌مند باشند.

وی در پایان تأکید کرد: شورای بانوان باید جلسات را هفتگی یا ماهیانه برگزار گردد.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار