با حکم حجت‌الاسلام والمسلمین طاهری؛

مدیر جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل منصوب شد

با حکم حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طاهری، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام پیمان رامینه به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل منصوب شد.
۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۵

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، آیین تودیع و معارفه مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طاهری، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام مجتبی محمدی، امام جمعه اردل و سایر مسئولان شهرستانی برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام پیمان رامینه به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل معرفی شد.

حجت‌الاسلام رامینه دارای مدرک سطح ۲ سفیران، سطح ۳ تخصصی تفسیر و سطح ۲ مرکز تخصصی امیربیان بوده و درحال حاضر در حوزه علمیه قم مشغول به تحصیل است.

وی در سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ مسئولیت دفتر و ستاد نماز جمعه نشتارود مازندران را برعهده داشته است همچنین فعالیت به عنوان مبلغ محلات آسیب در چهارمحال و بختیاری از جمله اقدامات وی به شمار می‌آید، حجت‌الاسلام رامینه در سال ۱۴۰۱ به عنوان برگزیده برتر طرح مهرواره استان نیز معرفی شده است.

فرماندهی پایگاه بسیج امام رضا (ع) گندمان در سال‌های ۹۶ و ۹۷، ایجاد و افتتاح مرکز نیکوکاری شهدای چغاخور در روستای دستگرد، استفاده از ظرفیت خیرین جهت تعمیر مساجد و اردو‌های زیارتی به مشهد و کربلا به صورت رایگان، مسئولیت طرح پیوند جوانان و نوجوانان در مسجد طی سال‌های ۹۵ تا ۹۷ در مسجد امام رضا (ع) گندمان و مسئولیت مرکز نیکوکاری روستای دستگرد از جمله اقدامات حجت‌الاسلام رامینه به شمار می‌آید.

حجت‌الاسلام رامینه از سال ۹۵ تا ۱۴۰۲ تبلیغ طرح هجرت سازمان تبلیغات اسلامی را برعهده داشته همچنین از سال ۹۵ تا ۹۷ مسئول رابط عقیدتی حوزه مقاومت امام حسین (ع) گندمان با سپاه ناحیه بروجن بوده است.

درحال حاضر نیز حجت‌الاسلام رامینه پس از دریافت حکمی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طاهری، مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل منصوب شده است؛ لازم به ذکر است در این آیین از زحمات حجت الاسلام سیدیاسر حسینی، مدیر اسبق تبلیغات اسلامی شهرستان اردل تقدیر و تشکر شد.

در متن این حکم آمده است:

جناب حجت الاسلام آقای پیمان رامینه (زید عزه) انقلاب اسلامی حاصل بازخوانی اسلام با رویکرد سیاسی و اجتماعی بوده که از منبع اندیشه ناب امام خمینی (ره) جامعه ایران را سیراب نمود.

نسلِ آماده برای تعالی در بستر انقلاب اسلامی، مسیر کمال و سعادت خویش را در سنگر‌های دفاع از اسلام و انقلاب طی کرده و بهای عطش این کمال و تعالی اجتماعی را با خون خویش پرداخت نموده است.

اکنون من، شما و دیگر مسئولان نظام اسلامی، میراث‌دار آن زحمات و در صورت عمل به وظیفه دینی، امتداد شجره‌ی طیبه‌ای خواهیم بود که با نفس پاک امام راحل غرس و با اندیشه اسلام ناب، بارور شد؛ بی شک اسلام لیبرال و اسلام متحجرین عافیت طلب، آفت مسیر اسلام ناب و انقلابی‌گری است.

استحکام و استواری انقلاب اسلامی و خوشه‌چینی از این رخداد پرثمر و بسط ارزش‌های آن در سرتاسر عالم مستلزم فهم نظریه نظام انقلابی، تبیین و تبلیغ آن است.

نیل به این مهم جز از طریق گفتمان‌سازی، جریان‌سازی، شبکه‌سازی و جبهه‌سازی با بهره بردن از ظرفیت روحانیت معظم و فضلای ارجمند و ائمه جماعات محترم و طلاب و دانشجویان انقلابی و خوش فکر مقدور نمی‌باشد.

بدیهی است توجه به ظرفیت فرهنگی اجتماعی بانوان و تبیین و ترویج الگوی سوم یعنی زن مسلمان ایرانی مورد انتظار است.

جناب عالی را که بحمدالله دارای روحیه جهادی و میدانی هستید به مسئولیت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل منصوب می‌نمایم. امید است با بهره بردن از تمامی ظرفیت‌ها و تعامل با سازمان‌ها و ادارات و نیز همراهی جریان‌های مردمی در پیمودن این مسیر موفق و سربلند باشید.

در ظلّ توجهات حضرت بقیة الله و در عمل به رهنمود‌های حضرت امام خامنه‌ای (دامت برکاته) پیروز و موفق باشید.

مهدی طاهری، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار