کد خبر: ۱۴۳۷۰
به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان؛

نشست خبری مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار شد

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، نشست خبری مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با اصحاب رسانه برگزار شد.
۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۵

نشست خبری مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار شدبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام محمد قادری در آستانه فرا ماه مبارک رمضان، در نشستی با اصحاب رسانه به تشریح فعالیت‌ها و برنامه‌های اداره کل پرداخت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ ضمن تبیین سیاست‌های تبلیغات اسلامی استان، رسالت رسانه‌ها را در انعکاس و انتشار فعالیت‌های حوزه دین مؤثر و ارزشنمد عنوان کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وی در بخشی از سخنان خود به تشریح برنامه‌های تبلیغات اسلامی استان در حوزه‌ فعالیت‌های قرآنی، طرح ویژه‌ی حرکت هم‌افزایی ملی زندگی با آیه ها و تشریح محورهای این طرح در سطح استان بوشهر پرداخت.

در بخش دیگری از این مراسم، خبرنگاران شرکت‌کننده در نشست، به طرح سئوالات مورد نظر خود پرداختند که با پاسخ‌های حجت‌الاسلام قادری همراه شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مقصود غلامی، کارشناس روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر در ابتدای این نشست، ضمن تقدیر از حضور اهالی رسانه استان در این نشست خبری، تعامل سازنده و مستمر با رسانه‌ها در راستای انتشار عملکرد، رسالت و سیاست‌های تبلیغات اسلامی استان را از مهمترین اهداف و برنامه‌های مجموعه تبلیغات اسلامی استان عنوان کرد.

نشست خبری مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار شد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گفتنی است، در خاتمه این نشست، در آئینی با حضور حجت‌الاسلام قادری مدیرکل و حجت‌الاسلام حسن صادق‌زاده، سرپرست معاونت فرهنگی پژوهشی و آموزشی تبلیغات اسلامی بوشهر از فعالان رسانه‌ای مرتبط با نشر محتواهای آئینی و تبلیغی استان تجلیل به عمل آمد.

ارسال نظر