کد خبر: ۱۴۳۸۲
با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس؛

رویداد توانمندسازی ائمه جماعات «شهید اصلانی» در شیراز پایان یافت

رویداد توانمندسازی امامان محلات با عنوان «شهید اصلانی» با حضور امامان جماعت محلات و کنشگران فرهنگی در بنیاد مهدویت شیراز به کار خود پایان داد.
۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۵

رویداد توانمندسازی ائمه جماعات «شهید اصلانی» در شیراز پایان یافتبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، رویداد توانمندسازی امامان محلات با عنوان «شهید اصلانی» در امتداد رویداد «شهید آرمان حق‌وردی» که در قم برگزار شده بود شامگاه دوشنبه در بنیاد مهدویت شیراز به کار خود پایان داد.

این رویداد با حضور کنشگران مساجد، امامان محلات هدف و مبلغان و فعالان دینی، معرفتی، تربیتی و فرهنگی مساجد آغاز به کار کرد و در ابتدا سید ناصر میر محمدیان مدیرعامل بنیاد هدایت در خصوص پیشرفت محلات با محوریت جهاد تبیین سخنرانی کرد.

در ادامه وی ضمن تشریح معارف دینی از صدر اسلام تاکنون به دستاورد‌های معنوی انقلاب اسلامی بر ایمان و باور مردم پرداخت و گفت: هیچ جای دنیا چنین معنویتی که در ایران به برکت انقلاب به دست آمده حاصل نشده است.

سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رضایی مسئول منطقه شبکه راهیاری فارس، بوشهر و یزد و در ادامه سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین یوسفی مسؤول راهیار اداره کل تبلیغات اسلامی فارس از دیگر بخش‌های این رویداد بود..

برپایی گعده و نشست‌های موضوعی و تخصصی در حاشیه رویداد توانمندسازی شهید محمد اصلانی در شیراز میان امامان محلات و مساجد با کنشگران و فعالان فرهنگی ادامه‌بخش این رویداد بود و با کیفیت محتوایی بسیار خوبی برگزار شد.

ارائه بوم تیم‌سازی جهاد تبیین در رویداد توانمندسازی شهید محمد اصلانی استان فارس پایان بخش این همایش یک روزه بود که با عکس یادگاری حاضرین در این کارگاه آموزشی و دوره توانمندسازی به پایان رسید.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار