کد خبر: ۱۴۳۸۸
مدیر عامل بنیاد هدایت گفت:

دینداری و معنویت امروز جامعه ایران محصول انقلاب اسلامی است

مدیر بنیاد هدایت گفت: انقلاب بهمن ۵۷ از کشوری که بیشتر فضاهای آن غرق فساد شده بود، مردمانی با روحیه معنوی و عمق دینی ساخت که امروزه مظاهر این دینداری در اجتماعات دینی قابل رویت است.
۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۷

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام سید ناصر میرمحمدیان پیش از ظهر دوشنبه در سخنرانی آغازین رویداد توانمندسازی «شهید اصلانی» که با موضوع پیشرفت محله با جهاد تبیین با حضور امامان محلات هدف استان فارس و سایر کنشگران و فعالان دینی، تربیتی و فرهنگی مساجد در مجتمع مهدویت شیراز در حال برگزاری است گفت: مردم ایران از نظر معنویت و عمق دینی از بسیاری از مردم دنیا جلوتر هستند و اجتماعات بزرگ پیاده روی اربعین و مراسم شلوغ اعتکاف نشانگر این مساله است.

مدیر بنیاد هدایت گفت: معنویتی که امروز مردم ایران دارند مرهون و دستاورد انقلاب است و نهضت امام باعث شد کشوری که غرق در فساد و مراکز فسق و فجور بود به معنویت رهنون شود.

گفتنی است شهید حجت الاسلام محمد اصلانی سناجردی برادر شهیدان ابراهیم و حسین اصلانی سناجردی سال گذشته به علت جراحات شدیدی که در پی حمله تروریستی به وی متحمل شد در همان لحظه به مقام رفیع شهادت رسید و به برادران شهیدش پیوست.

این شهید گرانقدر به همراه دو طلبه دیگر ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ مصادف با سومین روز از ماه رمضان به دست فرد تروریست تکفیری و تحت تأثیر القائات استکبار جهانی زخمی شد و آنی به شهادت رسید.

تعداد بازدید : 4

ارسال نظر