کد خبر: ۱۴۴۸۱
مدیرکل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت:

رویداد ملی «شهید اصلانی» در شهر دارالمومنین و دارالمجاهدین برگزار شد

مدیرکل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی کشور و قائم مقام بنیاد هدایت گفت: رویداد ملی توانمندسازی با عنوان «شهید اصلانی» با حضور امامان محلات هدف و سایر کنشگران و فعالان دینی، تربیتی و فرهنگی مساجد در همدان برگزار شد.
۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۴

رویداد ملی «شهید اصلانی» در شهر دارالمومنین و دارالمجاهدین برگزار شدبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام غلامی روشن مدیرکل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی کشور کار تشکیلاتی را ابزار مهم برای امامان محله در راستای پای کار آوردن مردم بر شمرد و اظهار کرد: امامان جماعت محله‌ها باید بدانند برای پیشرفت کار نیاز به شبکه سازی و ایجاد حلقه‌های میانی داریم و کار بدون تشکیلات پیش نمی‌رود.

حجت الاسلام رضا غلامی در حاشیه این دوره گفت: اگر بخواهیم یک محله را اداره کنیم باید از مدل امامت استفاده کنیم چرا که مسجد باید محور محله قرار بگیرد.

حجت الاسلام غلامی ضمن تأکید بر موضوع جهاد تبیین اضافه کرد: باید امروز همان نقطه‌ای را که دشمنان مورد هجمه قرار می‌دهد را زیر نظر داشته باشیم و در همان نقطه به تبیین بپردازیم.

حجت الاسلام رضا غلامی قائم مقام بنیاد هدایت  در رویداد استانی برخی از سخنان سال گذشته رهبر معظم انقلاب را پیرامون موضوع جهاد تبیین مرور کرد و گفت: در شرایطی که دشمن یک جنگ ترکیبی و یک جنگ شناختی را علیه نظام اسلامی آغاز کرده، جهاد تبیین یک ضرورت است.

وی افزود: محور حکمرانی محلی باید مسجد باشد بنابراین امامت و مسجد تبدیل به حرف‌های محوری در محله می‌شوند.

قائم مقام بنیاد هدایت به ادعای تمدن‌های جهانی مبنی بر خوشبخت کردن مردم اشاره کرد و گفت: هیچ یک از تمدن‌های بشری نتوانسته اند ادعا‌های خود را در این خصوص عملی کنند.

حجت الا سلام غلامی بیان کرد: مهم‌ترین کاری که امام برای انجام وظایف خود باید انجام دهد، این است که با تبیین، گره‌های ذهنی مردم را باز کرده و در بصیرت افزایی و تقویت سطح آگاهی اقشار مختلف بویژه جوانان با جدیت فعالیت کند.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار