کد خبر: ۱۴۴۸۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان:

همایش طلایه داران تبلیغ در سنندج برگزار شد

در راستای توجیه اجرایی طرح زندگی با آیه‌های قرآن (مسطورا) همایش طلایه داران تبلیغ ویژه مبارک رمضان در سنندج برگزار شد.
۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۹

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام برومند رازیانی صبح یکشنبه در همایش طلایه‌داران تبلیغ در سنندج اظهار داشت: قبلاً این همایش صرفاً برای جمعی از روحانیون تشیع برگزار می‌شد ولی در نهایت با توجه به اینکه ۸۰ درصد تبلیغ در استان بر عهده ماموستایان است همایش با حضور ماموستایان اهل سنت در کردستان برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: برای بهره بردن از رمضان و فرصت بردن از تبلیغ و اینکه هم‌عهدی تبلیغی بین روحانیون اتفاق بیفتد و به نحو احسن از فرصت تبلیغ این ماه بهره برد برگزاری این همایش ضروری است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان اذعان کرد: همواره هر تبلیغ کننده یک راه را برای تبلیغ برمی‌گزیند که در نهایت از اجر الهی بهره می‌گیرد اما طرح مسطورا تبلیغ کنندگان را در راستای ترویج و تبلیغ بر محور زندگی قرآنی هدایت می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین رازیانی عنوان کرد: موج تبلیغ جمعی تأثیر دارد و هم‌عهدی و وحدت می‌تواند با تاکید بر محورهای ممکن تاثیرمند واقع شود.

وی بیان کرد: اراده در تبلیغ توسط مبلغین باید ایجاد شود تا بتواند موجی تأثیرگذار به نفع آئین طریقت و شریعت ایجاد کند و راهی مؤثر و موجی تأثیرگذار در جامعه باشد.

حجت الاسلام والمسلمین رازیانی افزود: زندگی با آیه‌ها می‌تواند روشنی بخش راه و رسم زندگی افراد باشد و وجود افراد با تمام تفاوت‌های فکری و عقیدتی با تاکید بر قرآن و راه و روش آن در زندگی مردم نی‌تواند جریانی هدفمند را رقم بزند.

وی گفت: مبلغین باید آیه‌ها را در زندگی افراد به کار ببرند چرا که قرآن و توسل جستن بر آیات مایه هدایت اهل ایمان است و راه و روش زندگی را برای مؤمنین روشن می‌کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان اذعان کرد: اعتماد و توکل بر قرآن و بر آیات می‌تواند بهترین چراع راه و روشن‌ترین راه در زندگی فرد باشد.

وی خاطرنشان کرد: برانگیختن و پیام‌آور بودن بحث نبوت و بعثت و تشریح این موضوع برای دینداران و مؤمنین از اهداف برگزاری این همایش و کارگاه آموزشی است

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار