کد خبر: ۱۴۴۸۸
۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۸
دانلود همه تصاویر
در قالب همایش طلایه داران تبلیغ انجام شد؛

تبیین طرح ملی مستورا برای مبلغین آبادانی

همایش طلایه داران تبلیغ روحانیون و مبلغان آبادان به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام رویوران رئیس اداره تبلیغات اسلامی آبادان در این مراسم با اشاره به اجرای طرح مسطورا در ایام ماه رمضان در آبادان گفت: این طرح در واقع دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه طرح کلی اندیشه‌های اسلامی بر پایه قرآن کریم است.

وی با بیان اینکه هنوز فضای تبلیغات دین و آموزش در جامعه نتوانسته این دغدغه‌های رهبری و امام خمینی (ره) را ترمیم و در جامعه نهادینه کند افزود: تعلیمات قرآن باید به صورت یک طرح واره و طرح نظام‌مند در جهت حل مشکلات روز جامعه به مردم آموزش داده شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی آبادان افزود: تمام مسائل فرهنگی سیاسی و اجتماعی کشور در مبانی اندیشه‌ای و دغدغه‌های مقام معظم رهبری موجود بوده و این طرح کلی اندیشه اسلامی بر پایه قرآن در رفع این مشکلات در جامعه بسیار اثر گذار خواهد بود.

رویوران افزود: طرح مسطورا در گام اول ۳۰ آیه محوری و دغدغه مقام معظم رهبری که در گذشته بیان شده در بحث طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن بوده که در ماه رمضان این ۳۰ دغدغه باید به مردم شناسانده شود.

وی اظهار داشت: قالب‌ها و تولیدات متفاوتی از این طرح مسطورا تولید شده که مطابق سن و جامعه هدف بوده و در بین دستگاه‌های و مبلغین و نهاد‌های ذیربط جهت نهادینه سازی این ۳۰ آیه منتخب در ماه مبارک رمضان توزیع خواهد شد. نیاز است همه افرادی که مخاطبی دارند در جهت اجرای این طرح تلاش کنند، زیرا اجرای آن در رفع مشکلات جامعه بسیار اثر گذار خواهد بود.

 

ارسال نظر