کد خبر: ۱۴۴۹۳
در آستانه ماه مبارک رمضان؛

همایش طلایه‌داران تبلیغ در بندرعباس برگزار شد

در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، همایش طلایه‌داران تبلیغ در بندرعباس برگزار شد.
۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۱

همایش طلایه‌داران تبلیغ در بندرعباس برگزار شدبه گزارش روابط عمومي سازمان تبلیغات اسلامی، همایش طلایه‌داران تبلیغ در آستانه ماه مبارک رمضان و با هدف تشریح طرح‌های این ماه مبارک و توجیه مبلغین، مداحان و مسئولان هیئات مذهبی و همچنین کنشگران فرهنگی در سراسر استان هرمزگان و همچنین مرکز استان برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، در این همایش، توصیه و تذکرات تبلیغی و اخلاقی را به جامعه مبلغین ارائه داد.

در این همایش، طرح مسطورا زندگی با آیه‌های قرآن به عنوان طرح اولویت‌دار، تشریح شد. حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین حقانی مدیرکل تبلیغات اسلامی، پیرامون طرح‌های ماه مبارک رمضان به ویژه طرح مسطور توضیحات مفصل ارائه کرد. سپس، طرح زکات نیز توسط مدیر ستاد زکات کشور تشریح شد.

همچنین، نماینده هیئات مذهبی استان‌ هرمزگان به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات اجرایی طرح‌های برنامه در این هیئات پرداخت.

در ادامه این همایش، نماینده کانون مداحان در خصوص ويژه برنامه‌های مناجات‌خوانی و مداحی و همچنین طرح‌هایی که داشتند، توضیحاتی دادند.

نماینده مبلغین هم در همايش طلایه‌داران تبلیغ پیرامون برنامه‌های تبلیغی و منابر، کلاس‌ها و آموزش‌هایی که قرار است در ماه مبارک برگزار شود، تشریح کرد.

ارسال نظر