کد خبر: ۱۴۵۲۴
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر:

روابط عمومی‌ها نقش مهمی در اجرای «طرح قرآنی مسطورا» دارند

حجت‌الاسلام قادری در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر بر تأثیرگذاری روابط عمومی ادارات در نشر طرح مسطورا تأکید کرد.
۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۶

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام محمد قادری ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان بر نقش مهم روابط عمومی‌ها در تحقق دغدغه مقام معظم رهبری در امر امیدآفرینی در جامعه تأکید کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با تشریح طرح قرآنی مسطورا که ویژه ماه مبارک رمضان اجرا خواهد شد، افزود: طرح ملی مسطورا به منظور ترویج سطر به سطر کلام الله مجید در زندگی مردم طراحی و اجرا شده است.

وی با بیان اینکه قرآن صرفاً کتاب تیمّن و تبرّک نبوده و کتاب زندگی است، اضافه کرد: نحوه مشارکت استان در پویش مسطورا انعکاس در سامانه مخصوصی مشخص می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال عدد ۵ به شماره ۳۰۰۰۱۵۳۷ در این پویش شرکت کنند.

حجت‌الاسلام قادری با بیان اینکه بوشهر پایتخت مقاومت و پایتخت قرآنی کشور است، ادامه داد: استقبال گسترده مردم مؤمن و متدین استان در این طرح مورد انتظار است و روابط عمومی‌ها با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های خود با استفاده از طرح‌های ارسالی که در دسترس دستگاه‌های اجرایی قرار خواهد گرفت، زمینه مشارکت فزاینده مردم در این طرح قرآنی را فراهم کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دستگاه‌های اجرایی استان با استفاده از تلویزیون‌های شهری، پورتابل‌های سطح شهر، فضاسازی ادارات، و همچنین نشر پوستر‌های مرتبط با این طرح در فضای مجازی تمام توان خود را بر تبلیغات محیطی طرح مسطورا بگذارند تا این طرح نشر خوبی در سطح استان داشته باشد و به و به یک همه‌گیری تبدیل شود.

وی ضمن تقدیر از نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، استاندار، معاونین و مدیران اجرایی استان که به عنوان مجموعه راهبر اجرایی استان پای کار این مسئله هستند ابراز داشت: تفاهم‌نامه با وزارتخانه‌ها در سطح ستاد در طرح مسطورا بسته شده و ادارات اهتمام داشته باشند و پای کار مسطورا باشند تا منوی مقام معظم رهبری در این بخش محقق شود.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار