کد خبر: ۱۴۵۸۹
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان:

طرح قرآنی زندگی با آیه‌ها مورد اقبال کرمانی‌ها واقع شد

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان آغاز طرح قرآنی مسطورا را مثبت ارزیابی و بیان کرد: استقبال روز‌های نخستین اجرای طرح حاکی از اشتیاق مردم به قرآن کریم است.
۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۷
طرح قرآنی زندگی با آیه ها مورد اقبال کرمانی ها واقع شد.به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی ، حجت الاسلام سعید شهابی در همایش طلایه داران تبلیغ با موضوع نقش روحانیت در تبلیغ و جریان سازی موضوع جمعیت و تبیین عملیات قرآنی زندگی با آیه‌ها (مسطورا) که در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان برگزار شد، حضور پیدا کردند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان در سخنرانی خود در جمع طلایه داران تبیلغ آغاز طرح قرآنی مسطورا را مثبت ارزیابی و بیان کرد: استقبال روز‌های نخستین اجرای طرح حاکی از اشتیاق مردم به قرآن کریم است.
حجت‌الاسلام سعید شهابی، در همایش طلایه‌داران تبلیغ با تاکید بر اهمیت نقش مبلغین در گسترش طرح ملی مسطورا گفت: این طرح در گام نخست با حفظ ۳۰ آیه از قرآن کریم در ماه مبارک رمضان هدف‌گذاری شده است.
شهابی هدف از اجرای این طرح را انس جامعه با قرآن دانست و افزود: مردم ما اشتیاق به قرآن دارند و طی همین یکی دو روزه بیش از سه هزار نفر عضو کانال ایتا مسطورا کرمان  شدند.
وی به پیوست‌های انگیزشی در نظر گرفته شده در راستای اجرای این طرح از جمله کمک هزینه سفر عمره، کربلای معلی، مشهد مقدس و... اشاره و تصریح کرد: جوایز ویژه‌ای نیز برای جامعه هدف مبلغین ماه مبارک رمضان در نظر گرفتیم که از طریق قرعه‌کشی پایان ماه به افراد اهدا می‌شود.
حجت‌الاسلام شهابی خاطرنشان کرد: جدای از این هر روز یک مسابقه برگزار و پنج جایزه پنج میلیون ریالی به قید قرعه به شرکت‌کنندگان اهدا می‌شود.
وی با بیان اینکه همه این اقدامات بهانه‌ای است مخاطب هر روز با قرآن مانوس بوده و آن را حفظ کند؛ گفت: در همین ابتدای شروع طرح ۱۲ هزار نفر به سامانه پیامکی ما متصل شدند که برای شروع خیلی خوب است و در شهرستان‌ها هم اتفاقات خوبی رقم خورده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با ابراز امیدواری بر اینکه ۱۰۰ هزار نفر از هم استانی‌ها در این طرح شرکت کنند؛    افزود: در شهرستان‌ها هم اتفاقات خوبی درباره این طرح رقم خورده است و از مبلغین درخواست کردیم مجری این پویش باشند.
ارسال نظر