کد خبر: ۱۴۶۲۲
سازمان سینمایی سوره | كارتون جديد براي بچه‌ها در ایام نوروز و ماه رمضان

انیمیشن «موتورها» از شبکه پویا پخش می‌شود

انیمیشن «موتورها»، محصول جدید مرکز انیمیشن سازمان سینمایی سوره که نوروز گذشته نیز در شبکه پویا پخش شد، امسال هم قسمت‌های جدید آن به تلویزیون می‌آید.
۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۸

به گزارش روابط‌عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، سریال انیمیشن ۵۰ قسمتی «موتورها»، محصول مرکز انیمیشن سوره، به کارگردانی حسن اسدی، نویسندگی علی تهرانی و تهیه‌کنندگی محمدعلی اسدی روانه آنتن شبکه پویا شد.

بدین ترتیب این مجموعه انیمیشن در ایام نوروز و رمضان ۱۴۰۳ هر روز صبح ساعت ۱۰:۳۰ میزبان مخاطبان خود در شبکه پویا می‌شود و بازپخش آن روز بعد ساعت ۹:۱۵ خواهد بود.

همچنین همزمان با آغاز پخش، از پوستر و تیزر «موتورها» که طراحی و ساخت آن به ترتیب برعهده محمد مظفری و مهدی اولادوطن بوده است، رونمایی شد.

این پویانمایی که برای کودکان ۵ تا ۹ ساله تدارک دیده شده، در دنیای خیالی، تقابل میان شخصیت‌های به ظاهر مکانیکی، ولی باطنیِ انسانی را روایت می‌کند.

«سوسو»، «سی سی»، «فرزی»، «زوم زوم» و «باباگازی» پنج شخصیت اصلی این انیمیشن ماجراجویانه هستند که با تکنیک کات اوت دو بعدی تولید شده است.

مجموعه انیمیشن «موتورها» روایتگر قصه «سوسو» موتور سیکلت ۷ ساله‌ای‌ست که به علت شغل پدر همراه با خانواده‌اش مجبور به مهاجرت به شهر کوچکی با عنوان کلاچ تپه می‌شوند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار