کد خبر: ۱۴۶۲۸
اردبیل| به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل انجام شد؛

اعزام ۸۰۰ روحانی در ماه رمضان به مناطق مختلف استان اردبیل/ «زندگی با آیه ها» محور برنامه‌ها است

راهیار بنیاد هدایت تبلیغات اسلامی استان اردبیل از اعزام ۸۰۰ روحانی در ماه رمضان به مناطق مختلف استان اردبیل با محوریت «زندگی با آیه‌ها» خبر داد.
۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۱

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام محمد صادق قاسمی در مصاحبه‌ای با تبریک فرارسیدن بهار قرآن و تقارن آن با بهار طبیعت، در سخنانی با تاکید بر بهره مندی از ظرفیت‌های معنوی این ماه در خودشناسی و خداشناسی، اظهار کرد: اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در ماه رمضان امسال برنامه‌های فرهنگی و قرآنی را با محوریت «زندگی با آیه ها» در قالب طرح ملی «مسطورا» همزمان با سراسر کشور در مناطق مختلف استان اردبیل اجرا می‌کند.

وی با تبیین اهمیت فرصت تبلیغی ماه رمضان، روحانیون و علما را بر بهره مندی از این ایام برای تبیین آموزه‌های دینی و رفع شبهات اعتقادی فراخواند و گفت: مبلغین و مبلغات به عنوان افسران جنگ نرم بایستی با بصیرت و آگاهی در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن بیایستد.

راهیار بنیاد هدایت تبلیغات اسلامی استان اردبیل از آمادگی ۸۰۰ مبلغ و مبلغه در استان اردبیل برای ارائه فعالیت‌های تبلیغی در ماه رمضان خبر داد و گفت: در استان اردبیل ۷۰۰  نفر روحانی، ۱۰۰ نفر روحانی مستقر، امام محله و روحانی پایگاه‌های اجتماعی و نیز بانوان مبلغه در قالب ۲۴ هزار نفر روز تبلیغ دینی در ماه رمضان به تبلیغ و تبیین مسائل دینی و فرهنگی می‌پردازند.

حجت الاسلام قاسمی با تاکید بر تقویت ارتباط بین مردم و روحانیون، گفت: در ماه رمضان باید به جریان سازی تعالیم قرآنی در جامعه اهتمام ویژه داشت و با تبیین مفاهیم آیات برگزیده، ارائه پیام‌های اخلاقی به مردم، تحقق جهاد تبیین و ارائه دستاورد‌های انقلاب، برنامه‌های پرمحتوا و تأثیرگذار اجرا کرد.
وی به اجرای طرح ملی «مسطورا» با عنوان «زندگی با آیه ها» در ماه رمضان اشاره کرد و افزود: ۷۰۰ مسجد در استان اردبیل در ماه رمضان به صورت مستمر برنامه‌های فرهنگی و جزءخوانی قرآن برگزار می‌کنند که در این راستا طرح ملی مسطورا محور برنامه‌های این مساجد در سراسر استان اردبیل است.

راهیار بنیاد هدایت استان اردبیل ترویج و تعمیق سبک زندگی قرآنی در جامعه را از اهداف اصلی طرح ملی "زندگی با آیه ها" عنوان کرد و افزود: مردم استان اردبیل می‌توانند برای پیوستن به پویش "زندگی با آیه ها"، عدد ۵ را به سامانه ۳۰۰۰۱۱۴۳ ارسال کنند.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار