در عملیات رمضان ۱۴۴۵؛

رادیو مسطورا؛ کاری از مرکز رسانه انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری

مدیر مرکز رسانه اداره‌کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: راه‌اندازی رادیو مسطورا ابتکاری از سوی مرکز رسانه انقلاب اسلامی استان بود که به صورت روزانه با توضیحات آیات طرح مسطورا بعد از اذان صبح منتشر می‌شود.
۰۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۴

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، سجاد محمدی، مدیر مرکز رسانه اداره‌کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اجرای طرح ملی زندگی با آیه‌ها ویژه ماه مبارک رمضان در سراسر کشور، اظهار کرد: در این طرح ۳۰ آیه از قرآن کریم به صورت روزانه تلاوت و حفظ می‌شود، هدف از این کار نیز جاری شدن آیات نورانی قرآن کریم در زندگی افراد است.

وی با اشاره به اقدامات رسانه‌ای طرح ملی زندگی با آیه‌ها در چهارمحال و بختیاری، افزود: کار ویژه‌ای که در این استان انجام شده راه‌اندازی رادیو مسطورا است که این رادیو روزانه با توضیحات آیات متناسب با همان روز بعد از اذان صبح منتشر می‌شود.

مدیر مرکز رسانه اداره‌کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: راه‌اندازی رادیو مسطورا ابتکاری از سوی مرکز رسانه انقلاب اسلامی استان بود که خوشبختانه مورد پسند عموم مردم قرار گرفته است.

محمدی عنوان کرد: پادکست رادیویی ویژه طرح مسطورا توسط صداوسیما مرکز چهارمحال و بختیاری به صورت روزانه پخش می‌شود همچنین این پادکست در کانال‌های مختلف مجازی نیز منتشر می‌شود و این ویژه برنامه با استقبال بالای مردم مواجه شده است.

وی با بیان اینکه محتوای رادیو مسطورا آیه‌ی ویژه همان روز است، اضافه کرد: پس از قرائت آیه مبارکه و بیان معنی آن تفسیر آیه نیز در اختیار شنوندگان قرار می‌گیرد همچنین در این ویژه برنامه تلاش شده با ایجاد فضای دوستانه کلیات و مفاهیم آیات نورانی قرآن کریم ویژه طرح مسطورا به صورت قصه و داستان بیان شوند.

مدیر مرکز رسانه اداره‌کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: در استان متناسب با آیات طرح مسطورا به صورت روزانه نیز مسابقه‌ای برگزار می‌شود که هر روز به پنج نفر از افراد شرکت‌کننده هدیه یک میلیون تومانی اهدا می‌شود، این مسابقه نیز از طریق رادیو مسطورا منتشر می‌شود.

محمدی در پایان خاطرنشان کرد: رادیو مسطورا یک ویژه برنامه ابتکاری در چهارمحال و بختیاری است که خوشبختانه اثرات بالایی داشته و مورد استقبال مردم استان قرار گرفته است.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار