کد خبر: ۱۴۶۹۷
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان:

طرح «زندگی با آیه‎‌ها»پیش زمینه‌ای برای قرآنی کردن جامعه است

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان گفت: طرح«زندگی با آیه‎‌ها»در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری و پیش‌زمینه‌ای برای قرآنی کردن جامعه است.
۰۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۷

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، با بیان اینکه طرح مسطورا یکی از رویکرد‌های سازمان تبلیغات اسلامی به شمار می‌رود، افزود: این طرح مدت کوتاهی از زندگی انسان را دربرمی‌گیرد تا انسان بتواند با آیه‌های قرآنی خو گرفته و مسیر متعالی زندگی را در پیش بگیرد.

وی با اشاره به اینکه طرح مسطورا در واقع برای وارد کردن زندگی انسان به آیه‌های قرآنی و بالعکس است، ادامه داد: اساس کتاب مسطورا از هر جنبه‌ای که نگاه کنیم دعوت کتاب الهی به عصر مترقی انسان است.

موسوی خاطرنشان کرد: این طرح برای همه سنین زمینه فراهم کرده است و امید داریم دوباره به اساس قرآن بازگردیم و اصول دین را با قرآن ببینیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان با یادآوری اینکه این طرح چندین سال تأثیر خود را بر زندگی انسان خواهد گذاشت، تصریح کرد: امروز این سوال مطرح است که آیا طرح مسطورا‌ می‌تواند در حوزه فرهنگی و اعتقادی مفید باشد یا نه که باید ببینیم استقبال مردم به چه نحو خواهد بود که خوشبختانه این استقبال تا به امروز رضایت‌بخش بوده و امیدواریم تداوم داشته باشد.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار