کد خبر: ۱۴۷۰۹
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان همدان مطرح کرد:

اقامه جهاد تبیین قرآنی با برگزاری طرح زندگی با آیه‌ها

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان همدان از اقامه جهاد تبیین قرآنی با برگزاری طرح زندگی با آیه‌ها خبر داد.
۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۹

اقامه جهاد تبیین قرآنی با برگزاری طرح زندگی با آیه‌هابه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین مهدی شرنجانی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان همدان از برگزاری طرح ملی مسطورا زندگی با آیه‌ها در ماه مبارک رمضان در همدان خبر داد.

وی با بیان اینکه این طرح فضایی مساعد را برای اجرای طرح ملی مسطورا ایجاد خواهد کرد و با هدف ترویج گفتمان زندگی با آیه‌ها در راستای اقامه جهاد تبیین قرآنی، گفتمان‌سازی، تبدیل مفاهیم منتخب قرآنی به مسلمات فکری و رایج‌ترین افکار مشترک بین همه قشرهای مردم و حفظ آیات کلیدی کتاب خدا، از ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان همدان با اشاره به اینکه همه فعالان در حوزه فرهنگی، مبلغان، مبلغات، هیئات مذهبی و فعالان قرآنی، مجموعه‌های بانوان و تشکل‌های دینی، همگی پای اجرای این عملیات می‌توانند باشند، افزود: این عملیات بر اساس چهار سطح طراحی شده است و این چهار سطح بر اساس کلیات نظام اندیشه انقلاب اسلامی در قرآن است.

وی ادامه داد: ارسال عدد ۵ به سامانه ۳۰۰۰۱۵۵۴ تنها روش برای شرکت کنندگان ارسال پیامک به این سر شماره خواهد بود.

حجت الاسلام شرنجانی از کانال محتوایی برای مربیان و فعالان قرآنی به آدرسhttps: / /eitaa.com / mastoora_hmd نام برد و متذکر شد : از اهم برنامه‌های دیگر ماه مبارک رمضان می‌توان به جز خوانی کلاس‌های تفسیر وکلاس های در مساجد ومحافل قرآنی اشاره کرد.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار