کد خبر: ۱۴۷۳۲
به همت اداره کل تبلیغات اسلامی فارس؛

نشست گفتمانی شبکه بانوان جامعه پرداز شهرستان اوز برگزار شد

نشست گفتمانی شبکه بانوان جامعه پرداز شهرستان اوز با موضوع سبک زندگی اسلامی با الگوی قرآنی، با حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد حسن زمانی برگزار شد.
۰۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۷

برگزاری نشست گفتمانی شبکه بانوان جامعه پرداز  شهرستان اوز با موضوع سبک زندگی اسلامی با الگوی قرآنی، با حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد حسن زمانی

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، در این نشست یک روزه دکتر  زمانی مفسر و حافظ قرآن به تبیین و تفسیر کتاب زندگی با آیه‌ها پرداخت و گفت این کتاب نورانی در پنج فصل ایمان، توحید، نبوت، ولایت و امامت تنظیم شده است.

وی  با استناد به آیات قرآنی به تحلیل و تفسیر هر کدام از این اصول پرداخت و گفت برای اینکه یک زندگی سالمی داشته باشیم و در دنیا و آخرت سعادتمند شویم باید این آیات را سرلوحه زندگی خودمان قرار دهیم.


در ادامه اضافه کرد تنها کتابی که در همه اعصار و قرن‌ها حرف جدید  دارد قرآن است و این کتاب نورانی می‌تواند برای همه انسان‌ها نسخه شفابخش باشد.

 دکتر زمانی در جمع بانوان کنش گر شهرستان اوز گفت: در پایان ماه رمضان از محتوای کتاب مسطورا مسابقه‌ای طرح خواهیم کرد و به ۱۲ بانویی که بالاترین امتیاز را بدست بیاورند جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

این نشست با مشارکت اداره کل تبلیغات اسلامی فارس و مرکز تبلیغات ادیان و مذاهب اسلامی برگزار شد.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار