کد خبر: ۱۴۷۵۳
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی خوسف:

نسل‌کشی در غزه از جنایات بزرگ این قرن محسوب می‌شود

حجت‌الاسلام حسینی گفت: دشمنان و استکبار جهانی در نوار غزه پروژه نسل‌کشی را طراحی کردند که بزرگ‌ترین جنایت بشری در این قرن محسوب می‌شود.
۰۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۸

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمود حسینی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خوسف به موضوع جنایت در غزه اشاره کرد و گفت: دشمنان و استکبار جهانی در نوار غزه پروژه نسل‌کشی را طراحی کردند که بزرگ‌ترین جنایت بشری در این قرن محسوب می‌شود.

وی بابیان اینکه امروز مسئله اول دنیای اسلام و جهان موضوع فلسطین و غزه است عنوان داشت: رژیم صهیونیستی با بمباران بیمارستان‌ها و مدارس در غزه مردم غیرنظامی و مظلوم غزه را به خاک و خون می‌کشد.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بابیان اینکه آمریکا هر کاری که سازمان‌های مدعی حقوق بشر انجام بدهند را وتو می‌کند، تأکید کرد: امروز لازم است همه ملت‌های جهان زمینه محاکمه رژیم غاصب را در دادگاه‌های بین‌المللی فراهم کنند

حجت‌الاسلام حسینی با اشاره به آیه ۸۱ سوره اسراء (وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کانَ زَهُوقاً) افزود: اسرائیل غاصب مصداق باطل در این آیه شریفه است که باطل نابود شدنی است و حق مصداق مردم مظلوم فلسطین است که ماندی است.

وی در پایان افزود: در دنیا بعضی از کشور‌های اسلامی در مقابل جنایت اسرائیل سکوت کردند، مردم مؤمن و روزه‌دار با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس اعلام انزجار خود را از اسرائیل و استکبار جهانی سر خواهند داد.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار