کد خبر: ۱۴۷۵۹
حجت الاسلام کرمی خبر داد:

برگزاری مراسم شب قدر در بیش از ۹۵ مسجد شهرستان بهار

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار از برگزاری مراسم ویژه شب‌های قدر در بیش از ۹۵ مسجد شهری و روستایی شهرستان بهار خبر داد.
۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۸

برگزاری مراسم شب قدر در بیش از ۹۵ مسجد شهرستان بهاربه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام کرمی با اعلام این خبر گفت: نظر به اینکه بیش از ۱۰۰ نفر مبلغ و مبلغه در مساجد شهری و روستایی، هیئات مذهبی و روضه‌های خانگی فعالیت می‌کنند، خوشبختانه با برنامه‌ریزی‌هایی که توسط مبلغین و هیأت امنا مساجد انجام شده، امیدواریم در لیالی قدر شاهد حضور حداکثری مردم در مساجد شهری و روستایی باشیم.

وی اضافه کرد: برنامه‌های قرائت دعای جوشن کبیر، سخنرانی، مرثیه سرایی، قرآن به سر گرفتن و شب زنده داری عزاداران ایام شهادت مولای متقیان، حضرت علی (ع) در مساجد با محوریت روحانیون اعزامی انجام می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار افزود: در سالروز شهادت امام علی (ع) دسته جات عزاداری در شهر‌های بهار، لالجین، صالح‌آباد و مهاجران به عزاداری و سینه زنی خواهند پرداخت، البته شایان ذکر است در روستا‌های بزرگ نیز شاهد این برنامه خواهیم بود.

حجت‌الاسلام کرمی خاطرنشان کرد: برنامه‌های افطاری ساده و جشن روزه اولی‌ها، مسابقات فرهنگی دینی، در مساجد با محوریت مبلغین اعزامی برگزار می‌گردد، که موجب مشارکت بیشتر مردم بویژه نمازگزاران مساجد در برنامه‌های فرهنگی مذهبی است.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار