کد خبر: ۱۴۷۷۲
همزمان با ایام ماه مبارک رمضان؛

کرسی تلاوت قرآن در موزه ملایر برگزار شد

هم‌زمان با ایام ماه مبارک رمضان، صد و بیست و یکمین کرسی تلاوت قرآن کریم در موزه لطفعلیان ملایر برگزار شد.
۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۶

کرسی تلاوت قرآن در موزه ملایر برگزار شدبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، همزمان با ایام ماه مبارک رمضان صد و بیست و یکمین کرسی تلاوت قرآن کریم در موزه لطفعلیان ملایر برگزار شد.

در این مراسم که به همت اداره تبلیغات اسلامی ملایر و با حضور علاقه‌مندان به کتاب وحی و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد، سعید پیرحیاتی از قاریان ملایر به تلاوتی از آیات قرآن کریم پرداخت.

در ادامه حجت‌الاسلام روح الله رستمی، مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر طی سخنانی قرآن را کتاب هدایت و روشنگری برای همه خواند و اظهار کرد: ما دین را تکلیف و تکلف نبینیم، دین را برنامه زندگی خود قرار دهیم تا شیرینی احکام و دین برایمان احساس شود.

وی با بیان اینکه ماه رمضان ماه آزمودن خود است، افزود: سختی‌ها و روزه‌داری انسان را مقاوم‌تر می‌کند، رمضان بهار قرآن است، قرآن برنامه زندگی است، ولی اکثرا ما فقط بحث تقدس آن را می‌بینیم. قرآن را باید بخوانیم و بفهمیم  و حفظ کنیم.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر به اجرای طرح زندگی با آیه‌ها اشاره کرد و گفت: این طرح همزمان با ایام ماه مبارک رمضان در مساجد ملایر، مؤسسات و خانه‌های قرآن شهری و روستایی ملایر در حال اجرا است، در سطح مساجد نیز با ارائه بروشور‌ها و مطالب محتوایی برای کودکان و نوجوانان این طرح در حال انجام است که با استقبال بسیار خوبی همراه بوده است.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار