کد خبر: ۱۴۸۰۳
رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم:

رکن اصلی برای جهش تولید، مردم هستند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم با بیان اینکه پایه و رکن اصلی برای جهش تولید، مردم هستند، تأکید کرد: تنها راه رفع مشکلات اقتصادی، استفاده از توان مردم است.
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۶

رکن اصلی برای جهش تولید، مردم هستندبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامعلی کاظمی در گفتگو با روابط عمومی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در آغاز سال نو به مانند سالیان اخیر عنوان شعار سال را مرتبط با موضوعات اقتصادی اعلام کردند، گفت: «جهش تولید با مشارکت مردم» شعار سال ۱۴۰۳ است که از سوی مقام معظم رهبری اعلام شد.

وی در ادامه افزود: قطعاً «جهش تولید» یکی از نیاز‌های اساسی کشور است و هر کسی که دغدغه ایران را داشته باشد می‌داند باید برای تحقق این هدف تلاش کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم درباره شعار سال «جهش تولید با مشارکت مردم» تصریح کرد: زمینه «جهش تولید با مشارکت مردم» را به طور عمده باید دولت فراهم کند، زیرا به طوری طبیعی خود مردم ذاتا به فعالیت‌های اقتصادی تولید، تجارت و کاسبی علاقه دارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین کاظمی همچنین گفت: موانع متعددی پیش روی مردم برای انجام کاسبی حلال در کشور وجود دارد که وظیفه دولت، حذف و برداشتن این موانع است تا مردم وارد بازار شوند، تولید جدید راه‌اندازی کنند یا تولید خود را توسعه داده و صادرات کنند.

وی، با بیان اینکه پایه و رکن اصلی برای جهش در تولید، مردم هستند و باید بستر لازم برای حضور و مشارکت مردم در میدان اقتصاد و عرصه تولید را باز کرد، تأکید کرد:، زیرا تنها راه رفع مشکلات اقتصادی استفاده از توان مردم است.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار