کد خبر: ۱۴۸۲۰
مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان مطرح کرد:

روز قدس تجلی تجدید بیعت مردم با جبهه مقاومت

پیام حضور با شکوه مردم در راهپیمایی روز قدس؛ محکومیت حمله تروریستی اسرائیل به کنسولگری ایران است.
۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۵

روز قدس تجلی تجدید بیعت مردم با جبهه مقاومتبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین اخوان صباغ مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان با صدور پیامی از عموم مردم انقلابی استان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به حضور کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
 امام خمینی رضوان الله تعالی علیه دراولین ماه مبارک رمضان پس از پیروزی انقلاب با اعلام آخرین جمعه این ماه به ‌عنوان روزجهانی قدس موجب شد مسلمانان جهان به اهمیت تلاش برای آزادی سرزمین فلسطین پی ببرند؛ وامروز علاوه بر جهان اسلام تمامی مردم آزادی‌خواه و عدالت‌طلب حتی دردل کشورهای حامی رژیم صهیونیستی نیز پرچم حمایت ازاین مردم مظلوم ومخالفت با این رژیم جعلی را بلند کرده اند.


روز جهانی قدس امسال در حالی فرا می‌رسد که رژیم اشغالگر صهیونیستی برای سرپوش گذاشتن بر شکست مفتضحانه هیمنه پوشالی خود درعملیات طوفان الاقصی و بحران‌های داخلی ناشی از اعتراضات ساکنین اشغالگر با تلاشی مذبوحانه همچون گذشته با نقض قوانین بین المللی با حمله ددمنشانه به مرکز کنسولگری جمهوری اسلامی در سوریه باعث شهادت و مجروح شدن تعدادی از دیپلمات ها و مستشاران کشورمان شد . که متاسفانه این تجاوز و نقض آشکار قوانین بین المللی همچون گذشته با سکوت برخی کشورها و سازمان های مدعی حقوق بشر مواجه شده است.
بحمدالله ایران اسلامی در طول چهل و پنج سال گذشته نشان داده است که هیچگاه مرعوب دشمنان نخواهد شد وهمچنین جبهه مقاومت نیزبه تاسی ازانقلاب اسلامی ایران،همواره شاهد پیروزی های چشمگیری در برابرجبهه رذالت وخباثت استکبار بوده است.
به همین مناسبت ضمن محکوم کردن جنایات اشغالگران صهیونیست وآمریکای جنایتکار بار دیگر ضمن تجدید میثاق با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و به تبعیت از رهبرمعظم انقلاب اسلامی، همگام با تمامی آزادیخواهان جهان،مردم خداجوی و روزه داراستان خوزستان با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس پیام این روز را باشکوه تر و رساتر از گذشته به گوش جهانیان خواهند رساند و باردیگر لرزه براندام رژیم غاصب و پوشالی صهیونیست وحامیان استکباری آن وارد می نماییم.
مهدی اخوان صباغ
مدیرکل تبلیغلات اسلامی استان خوزستان

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار