کد خبر: ۱۴۸۳۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه:

اجتماع بزرگ و با شکوه امام حسنی‌ها یک نمایش عملیات بزرگ جهاد تبیین بود

حجت الاسلام میرزایی با اشاره به اینکه اینچنین برنامه‌هایی ثمره چندین سال کار فرهنگی و فکری قوی و دقیق است، خاطرنشان کرد: اجتماع بزرگ محفل قرآنی امام حسنی‌ها نمایشی بزرگ از یک عملیات جهاد تبیین بود.
۱۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۸

اجتماع بزرگ و با شکوه امام حسنی‌ها یک نمایش عملیات بزرگ جهاد تبیین بودبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به اجتماع بزرگ محفل قرآنی امام حسنی‌ها، گفت: این همایش نمایشی بزرگ از یک عملیات جهاد تبیین بود.

حجت الاسلام محمد میرزایی اظهار کرد: باید خدا را شکر کرد که نعمت بزرگ بندگی در ایامی که دشمنان به شکل‌های مختلف اسلام ناب و برنامه‌های دینی انقلاب را هدف قرار داده‌اند به ما اعطا شده است.

وی افزود: دشمن در زمان فعلی ایمان و امید مردم را هدف گرفته و مجموعه سازمان تبلیغات اسلامی با محوریت حجت الاسلام قمی و حجت الاسلام حریزاوی در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین برای تقویت ایمان و امید مردم به میدان وارد شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: برنامه محفل قرآنی امام حسنی‌ها در نیمه ماه مبارک رمضان و ولادت امام حسن (ع) نمایش شکوه و عظمت دینداری در کشور بود.

وی ادامه داد: قطعاً در هجمه فعلی دشمنان بهترین کاری که می‌شود انجام داد به میدان آمدن همه دغدغه‌مندان و مؤمنین و هم افزایی است که جشن فوق یک رزمایش موفق در این حوزه بود.

حجت الاسلام میرزایی با اشاره به اینکه اینچنین برنامه‌هایی ثمره چندین سال کار فرهنگی و فکری قوی و دقیق است، خاطرنشان کرد: اجتماع بزرگ محفل قرآنی امام حسنی‌ها نمایشی بزرگ از یک عملیات جهاد تبیین بود.

وی به شادی قلوب مؤمنین و در نهایت امام زمان (عج) و نایب ایشان از برگزاری اینچنین برنامه‌هایی اشاره کرد و گفت: برنامه‌های اجتماعی اینچنینی همچون اجتماعات دینی بزرگ دیگری زمینه ساز ظهور حضرت حجت (عج) خواهد بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه بر ضرورت الگوگیری استان‌های دیگر از برنامه شاخص اجتماع قرآنی امام حسنی‌ها، گفت: قطعاً لازم است استان‌های دیگر در شرایط کنونی با بهره گیری از تجربیات از این برنامه الگو گرفته و ایمان و امید در دل مردم تقویت و ناامیدی و شکست برای دشمنان بیش از پیش در جامعه تزریق شود.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار