کد خبر: ۱۴۸۴۰
رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم:

راهپیمایی روز قدس باشکوه‌تر از قبل در قشم برگزار می‌شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم با اشاره به جنایات رژیم کودک‌کش صهیونسیتی در غزه طی ماه‌های اخیر گفت: قشموندان با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی روز قدس، حمایت خود را از مردم مقاوم غزه به نمایش می‌گذارند.
۱۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۹

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامعلی کاظمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم در آستانه روز جهانی قدس گفت: جنایات، کشتار کودکان، زنان و غیر نظامیان توسط رژیم اسراییل برای هیچ کسی قابل قبول نیست و برای همین روز جهانی قدس باید باشکوه‌تر از قبل برگزار شود.

وی افزود: بیت المقدس قبله اول مسلمین بوده بر هیچ مسلمانی پوشیده نیست و تا قبل از هجرت پیامبر (ص) به مدینه همه به سوی بیت المقدس نماز می‌خواندند و بزرگترین فریضه الهی را ادا می‌نمودند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم بیان کرد: مسلمانان به بیت المقدس عظمت و کرامت خاص و ویژه قایل هستند، چون خانه خداوند متعال است و قداست دارد، از همین رو حفظ آن برای پیروان اسلام واجب می‌باشد.

حجت الاسلام کاظمی گفت: همه ساله مسلمانان در گوشه و کنار جهان از جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس و حمایت از فلسطین تجلیل می‌کنند و این سنت حسنه را حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذاری کرده است.

وی همچنان ادامه داد: امام خمینی (ره) فرمودند که مسلمانان با تجمعات، گردهمایی و راهپیمایی در جمعه آخر ماه مبارک رمضان از قدس با تحکیم وحدت دفاع کنند و از فلسطین اعلان حمایت نمایند، چون قدس و فلسطین در اشغال و تصرف اسراییلی‌ها قرار دارد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم در پایان افزود: در سراسر شهرستان قشم نیز، راهپیمایی روز جهانی قدس باشکوه‌تر از قبل برگزار می‌شود و قشموندان با حضور گسترده خود در این راهپیمایی، بار دبگر حمایت خود را از مردم مظلوم، بی‌دفاع، اما مقاوم غزه به نمایش خواهند گذاشت.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار