کد خبر: ۱۴۹۲۷
مدیرکل ارشاد خوزستان:

پویش «زندگی با آیه‌ها» طرحی بسیار کاربردی و اثرگذار است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: پویش «زندگی با آیه‌ها» طرح بسیار کاربردی، زیبا و اثرگذار است که در سال‌های گذشته جای خالی آن میان برنامه‌های فرهنگی ما وجود داشت.
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۷

پویش «زندگی با آیه‌ها» طرحی بسیار کاربردی و اثرگذار استبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، مجید منادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در خصوص پویش «زندگی با آیه‌ها» اظهار کرد: این طرح بسیار کاربردی، زیبا و اثرگذار است که در سال‌های گذشته جای خالی آن میان برنامه‌های فرهنگی ما وجود داشت.

وی ادامه داد: امسال با همگرایی و هم افزایی تمام دستگاه‌های فرهنگی، مجموعه‌های دغدغه مند حوزه‌های قرآنی و فرهنگی در کشور تحت عنوان زیبا «زندگی با آیه‌ها» در حال انجام است که امیدواریم زندگی ما ممزوج، خوشبو و زیبا با آیات قرآنی شود.

منادی بیان کرد: برای شروع طرح یادشده قرار است آیات پرکاربردی از قرآن در زندگی ما نمود بیشتری پیدا کند تا با آنها آشنا شویم، خودمان، فرزندان و خانواده‌هایمان این آیات را حفظ کنیم که بیش از پیش در گفتمان جامعه ما به عنوان یک جامعه‌ای که بر اساس قرآن و اسلام مشی مسیر می‌کند، موفق تر باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: امید است روز به روز بتوانیم نمود و بروز آیات قرآن و پس از آن آثار آیات قرآن را در زندگی خودمان ببینیم.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار