کد خبر: ۱۴۹۳۴
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۸
دانلود همه تصاویر
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان:

دفاع از فلسطین در یک عملیات مشترک توسط مسلمین در ایران به دنیا صادر شد

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان، فلسطین را مصداق بارز یک عملیات مشترک دانست و گفت: در حال حاضر تمام دنیا در مورد دفاع از فلسطین حرف می زند.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام غلامحسین حقانی در نشست علمای اهل سنت و شیعه شهرستان بستک اظهار داشت: اگر اختلافی بین مسلمین پیش بیاید قطعا سودش برای غیرمسلمان است.

وی با اشاره به اینکه باید عملیات مشترک دینی طراحی کنیم افزود: ما عملیات مشترک مانند فلسطین زیاد داریم و می توان از ظرفیت علما استفاده کرد.جمعی از علمای شیعه و سنی شهرستان دور هم جمع بشوند و یک عملیات مشترک طراحی کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان، فلسطین را مصداق بارز یک عملیات مشترک دانست و افزود: در حال حاضر تمام دنیا در مورد دفاع از فلسطین حرف میزند.این فرهنگ از طریق جمع مسلمین ایران اسلامی که دور هم جمع شده و یک عملیات مشترک به نام راهپیمایی طراحی کردند به دنیا صادر شد.

وی خاطرنشان کرد: با تولید محتوای مشترک چه از طرف شیعه و چه از طرف اهل سنت، می توان وحدت و همبستگی را نزدیک‌تر کرد زیرا محتوایی که بین ما مشترک است حساسیت ایجاد نمی کند و در بین مسلمین قوی‌تر است.

حجت الاسلام حقانی در پایان ضمن تشکر از حضور پررنگ علما در شهرستان بستک در صحنه های مختلف گفت: مسئله عملیات مشترک و در کنار هم بودن ها قطعا محتوای فکری قوی نیز تولید می کند.

گفتنی است نشست علمای اهل سنت و شیعه شهرستان بستک با موضوع وحدت و مقاومت به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در سالن کنفرانس مسجد جامع کوخرد برگزار شد.

ارسال نظر