در بیانیه اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان مطرح شد؛

تحقق وعده صادق عامل خوشحالی مسلمانان و آزادی خواهان جهان شد

اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان و نهاد‌ها و تشکل‌های وابسته این اداره کل، در پی پاسخ پهبادی و موشکی جمهوری اسلامی ایران به رژیم غاصب اسراییل، بیانیه‌ای صادر کرد.
۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۹

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، در پی حملات پهپادی و موشکی ایران اسلامی از اواخر شامگاه گذشته، شنبه، به زیرساختهای رژیم غاصب صهیونیستی که در پاسخ به جنایت‌های متعددد رژیم صهیونسیتی از جمله حمله به کنسولگری ایران در دمشق انجام شد، اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان و نهادها و تشکلهای وابسته این اداره کل، بیانیه‌ای صادر و از نیروی هوافضا که با شلیک ده‌ها فروند اهدافی در سرزمین‌های اشغالی را مورد هدف قرار داد، قدردانی کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
إِلَّا الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَذَکرُوا اللَّهَ کثِیرًا وَانْتَصَرُوا مِنْ بَعْدِ مَا ظُلِمُوا ۗ وَسَیعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا‌ای مُنْقَلَبٍ ینْقَلِبُونَ ﴿سوره مبارکه شعراء آیه ۲۲۷﴾
سیزدهم فروردین ماه جاری شاهد حمله هوایی به کنسولگری ایران در دمشق و در پی آن، شهادت جمعی از مستشاران کشور عزیزمان از سوی رژیم غاصب صهیونیستی بودیم، عملیاتی که به نوعی تجاوز به خاک جمهوری اسلامی ایران محسوب می شد و پس از آن عملیات‌های تروریستی مختلفی را در نقاط مختلف کشورمان شاهد بودیم که دست این رژیم غاصب در آنها نیز نمایان بود.

در پی این جنایات ددمنشانه انتقام سخت، کوچک ترین خواسته مردم از مسوولان بود، خواسته ای که با تاکید مقامات نظامی و لشکری و کشوری و در راس آنها رهبر معظم انقلاب همراه بود.

پس از اعلام رسمی این وعده، ترس به جان اسرائیلی‌ها که به نوعی قدرت ایران اسلامی را محک زدند افتاد، سران کشورهای مسلمان و غیر مسلمان همه اسرائیل را خطاب قرار داده و اقداماتش را محکوم کردند، با این وجود کشورهای مختلف اسلامی و همه مسلمانان خصوصا مظلومان جهان به صورت ویژه مردم غزه همه در انتظار تحقق وعده صادق ایران اسلامی بودند، وعده ای که در انتقام سخت و در پی شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی هم بخشی از آنها را در حمله به پایگاه عین الاسد شاهد بودیم‌.

بنابراین وعده صادق تحقق یافت و شامگاه گذشته حمله پهبادی و موشکی ایران اسلامی آغاز و تا پنج ساعت ادامه یافت، اینها تنها بخشی از تنبیه آن رژیم نامشروع و جنایتکار طی عملیات «وعده صادق» با رمز مقدس «یا رسول الله (ص)» بود، حمله ای که خواب را بر چشم اسرائیلی‌ها حرام کرد و همه به دنبال مکانی برای پناه گرفتن بودند.

در پی این پاسخ کوبنده ایران اسلامی مردم این کشور و سایر نقاط جهان از آغازین لحظات حمله پهبادی و موشکی ایران به خیابان ها و گلزارهای شهدا آمده و با شعار " مرگ بر اسرائیل"، " الله اکبر" خوشحالی خود را به نمایش گذاشتند.

اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان و نهادها و تشکلهای وابسته این اداره کل، ضمن حمایت و تقدیر از رهبر معظم انقلاب اسلامی، مسوولان امنیتی و نظامی در تحقق وعده صادق و پاسخ قاطع به رژیم غاصب صهیونیستی و آرزوی صبری جمیل برای خانواده شهدا خصوصا حمله به کنسولگری ایران اسلامی در دمشق وحملات تروریستی در جنوب سیستان و بلوچستان، آمادگی خود را برای حضور در تمام صحنه ها در دفاع از این اقدام شجاعانه و به حق را اعلام کرده و می گوییم تاپای جان برای سرکوب و مقابله با این رژیم صهیونسیتی، آماده ایم.

در پایان از تمام مردمان شیعه و سنی، هیئات مذهبی و مساجد، حسینیه ها و تکایا و غیره، خصوصا در استان سیستان و بلوچستان درخواست می کنیم با برپایی جشنهای مختلف مردمی، شیرینی این اقدام ایران بر علیه رژیم غاصب صهیونیستی را شیرین تر کنند.


-اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان
-شبکه تبلیغی روحانیون سیستان و بلوچستان
-مبلغین و مبلغات سیستان و بلوچستان
-تشکل‌های دینی و مردمی سیستان و بلوچستان
– شورای هیئات مذهبی سیستان و بلوچستان
-کانون مداحان سیستان و بلوچستان
-کانون‌های فرهنگی و تبلیغی سیستان و بلوچستان
-انجمن‌های اسلامی ادارات و کارخانجات سیستان و بلوچستان
– مؤسسات و خانه‌های قرآنی

ارسال نظر