کد خبر: ۱۵۰۲۱
عصر یکشنبه برگزار شد؛

راه اندازی کاروان شادی در حمایت از حمله موشکی به سرزمین‌های اشغالی در ابوموسی

مردم ابوموسی با راه اندازی کاروان شادی و تجمع حمایت و قدر دانی خود از حمله موشکی به سرزمین‌های اشغالی را اعلام کردند.
۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۰

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، در حاشیه این مراسم، حجت الاسلام و المسلمین حسنی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابوموسی اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند متجاوز باید تنبیه شود و به خوبی نیز این اقدام انجام شد.

وی افزود: این اقدام ایران پس از آن صورت گرفت که دشمن خبیث صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق حمله کرد و چند تن از هموطنان ما را به شهادت رساند و این اقدام هم به جا و هم به موقع بود، زیرا هم سیلی محکمی بر گوش دشمن نواخت و هم به یاری خداوند متعال، قدرت موشکی و پهپادی ایران را به رخ مستکبران کشید.

حجت الاسلام و المسلمین حسنی خاطرنشان کرد: خداوند متعال خود وعده داده است که اگر خداوند را یاری کنید خداوند نیز شما را یاری خواهد کرد، یاری خداوند در واقع یاری دین خداست و طبق آیه «و ما رمیت اذ رمیت و لکن الله رمی» موشک‌ها و پهپاد‌ها همچون تیری بود که بر قلب شیاطین فتنه گر نشست و آن‌ها را سر جای خودشان نشاند.

وی تصریح کرد: در اینجا ما نباید تلاش مجاهدانه کسانی مانند شهید حسن طهرانی مقدم را از یاد ببریم که در راه رسیدن به این دستاورد بزرگ از هیچ تلاشی فروگذار نکردند و با تمام وجود و تا شهادت مجاهدت کردند و ایران اسلامی را از روز‌های سحت دوران جنگ تحمیلی به شکوه این روز‌ها رساندند.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار