کد خبر: ۱۵۰۸۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

خویشتن داری برابر رژیم صهیونیستی به حد کافی صورت گرفته است

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: عملیات «وعده صادق» تنها یک تنبیه و گوشمالی رژیم جعلی و موقتی بود که در چند سال گذشته با اقداماتی، چون ترور دانشمندان هسته‌ای و فرماندهان نظامی کشورمان گستاخی را از حد گذرانده بود و خویشتن داری لازم در قبال جنایت‌های پرتعداد صهیونیست‌ها به حد کافی صورت گرفته است.
۳۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۳
خویشتن داری برابر رژیم صهیونیستی به حد کافی صورت گرفته استبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود حسینی چهارشنبه در دیدار با فرمانده لشگر ۲۱ حمزه آذربایجان به مناسبت گرامیداشت روز ارتش اظهار داشت: مناسبت‌هایی مانند روز ارتش تنها بهانه‌ای هستند تا به صورت کلامی و شفاهی از رشادت‌های نیرو‌های مسلح در صیانت و حفاظت از کیان ایران اسلامی تقدیر شود.
وی با اشاره به حماسه آفرینی نیرو‌های مسلح کشورمان در هدف قرار دادن اهداف صهیونیستی در عملیات «وعده صادق» گفت: در سایه همین مجاهدت‌ها و رشادت‌های نیرو‌های نظامی قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران به حدی رسیده است که امروز هیچ نیروی خارجی کشور ما را به عنوان حرم جهان اسلام نمی‌تواند تهدید کند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خاطر نشان شد: این در حالی است که پیشتر در هر بزنگاهی دشمنان ادعا می‌کردند که همه گزینه‌ها از جمله حمله نظامی روی میز است، اما امروز همان‌ها از طرق مختلف به جمهوری اسلامی ایران التماس می‌کنند که به اسراییل حمله نکند و خواستار خویشتن داری کشورمان هستند.
وی افزود: عملیات «وعده صادق» نه یک انتقام و حمله گسترده نظامی که تنها یک تنبیه و گوشمالی رژیم جعلی و موقتی بود که در چند سال گذشته با اقداماتی، چون ترور دانشمندان هسته‌ای و فرماندهان نظامی کشورمان گستاخی را از حد گذرانده بود و اگر تنبیه نمی‌شد نه تنها عامل آسیب و خسارت به ایران بلکه به کل جهان می‌شد و خویشتن داری در قبال جنایت‌های پرتعداد صهیونیست‌ها به حد کافی صورت گرفته است.
حجت الاسلام حسینی عملیات «وعده صادق» را اقدام تنبیهی قاطعانه و به موقع در برابر گستاخی آخر رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری ایران در دمشق دانسته و گفت: این حمله در واقع تجاوز به خاک کشورمان محسوب می‌شد و اگر پاسخ روشن و قاطعی به آن داده نمی‌شد، باید شاهد افزایش این تجاوزگری‌ها در آینده می‌بودیم.
وی تاکید کرد: ایران اسلامی امروز در چنان جایگاه قدرتمندی ایستاده که کشورهایی، چون آمریکا که عنوان ابرقدرتی را یدک می‌کشند، از آن تقاضای خویشتن داری می‌کنند و می‌گویند اجازه دهید تا اسراییل به صورت نمادین حمله‌ای داشته باشد که حتی آنرا هم نمی‌پذیریم و به فرموده مقام معظم رهبری اگر خطایی از رژیم جعلی سر بزند با جوابی کوبنده‌تر مواجه خواهد شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: توان و قدرت نظامی لازمه تحقق تمدن نوین اسلامی به عنوان مقدمه ساز ظهور منجی عالم بشریت است و به لطف الهی و با هدایت رهبری و همت همه قوای نظامی اکنون به این جایگاه رسیده ایم و امیدواریم در آینده نزدیک نماز جماعت مسلمین جهان در قدس شریف و به امامت، ولی عصر (عج) برپا شود.
ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار