کد خبر: ۱۵۱۶۷
حجت الاسلام شهابی:

تبلیغات اسلامی و کانون پرورش فکری نقاط مشترک زیادی دارند

مدیر کل کانون‌های پرورش فکری استان کرمان با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان دیدار و گفتگو داشتند.
۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۲۲

تبلیغات اسلامی و کانون پرورش فکری نقاط مشترک زیادی دارند.به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، اکبر خدادادی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان با حجت‌الاسلام شهابی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان دیدار و گفتگو کردند.

خدادادی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری، قرار گرفتن کانون پرورش فکری را در نقطه اصلی و اساسی دانست و وظیفه اصلی آن که کار تربیتی است را از موضوعات مهم نظام مطرح کرد.

وی درباره لزوم هم افزایی اداره کل تبلیغات و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان عالمان دینی را سرچشمه‌های معرفت خواند و افزود: ما انتظار راهبری داریم و زمینه مشترک معرفتی ما کتاب، قصه و مربی است که هر سه شیوه الهی است چرا که اول مربی عالم خداوند است.

خدادادی بیان کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یک دستگاه مهم تربیتی است که همه مخاطبان را در بر می‌گیرد و باید از این همه‌گیری استفاده شود. همچنین درباره تاسیس مرکز قصه‌های قرآنی، فلسفه اسلامی برای کودکان و همکاری مشترک به بیان نظرات خود پرداخت.

این در حالی است که، شهابی نیز با تاکید بر این که کانون پرورش فکری  انصافا موفق عمل کرده و ماموریتی که پذیرفته به خوبی انجام می‌دهد گفت: موارد مطرح شده دغدغه‌های سازمان تبلیغات هم هستند و در تلاشیم تا عملیات‌های مشترک داشته باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان درباره «نوجوان آوینی» که در آن نوجوانان با نگاه رسانه‌ای به روایت پیروزی می‌پردازند، «دختران حاج‌قاسم» ویژه دختران کنشگر اجتماعی و «طرح بهشت» که با بیش از صد مجموعه در حال توانمندسازی و مربی‌سازی است توضیحاتی دادند.

حجت‌الاسلام شهابی در پایان ابراز امیدواری کردند تا سازمان‌ها با پرهیز از جزیره‌ای کار کردن و دور از هم نشستن، با اجرای ماموریت‌های مشترک و تقویت ظرفیت‌های گروهی تاثیرگذاری بیشتری در حوزه کودک و نوجوان داشته باشند.

ارسال نظر