حجت‌الاسلام والمسلمین طاهری:

طرح ملی ایران قوی موجب افزایش امید در بین نسل جوان می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اجرای طرح ملی ایران قوی، گفت: اجرای این طرح ایجاد امید و حس اعتماد به نیرو‌های داخلی کشور در نسل جوان را در پی دارد.
۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۱

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، مدیران اداره تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری در قالب طرح ولایت ایران قوی و در حاشیه نشست مدیران این اداره‌کل به میزبانی شهرستان لردگان، از نیروگاه و سد کارون چهار بازدید کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طاهری، مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری در جمع مهندسان و مسئولان نیروگاه و سد کارون چهار، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بر موضوع روایت ایران قوی تاکید دارند.

وی افزود: از دوران قاجاریه دیدگاه «ما نمی‌توانیم» در ذهنیت اجتماعی ایران شکل گرفت و به مرور زمان نیز رشد پیدا کرد چراکه برخی نمایندگان مجلس دوره بعد از مشروطیت بر این باور بودند که ایرانیان باید به صورت کامل مشابه غربی‌ها شوند تا به پیشرفت دست پیدا کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: رویکرد کلی در طرح روایت ایران قوی این است که توانایی‌های حقیقی ایران در حوزه‌های سدسازی، صنایع موشکی، کارخانجات و... بیان شوند.

حجت‌الاسلام والمسلمین طاهری عنوان کرد: در زمینه بیان پیشرفت‌های انقلاب اسلامی کتاب‌های بسیاری وجود دارد که دو جلد کتاب «صعود ۴۰ ساله» از جمله آن‌ها است.

وی با اشاره به شبکه ۱۰۰۰ نفری نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله در چهارمحال و بختیاری، اضافه کرد: اینکه این افراد ۲۰ سال آینده چه احساسی درمورد ایران دارند از اهمیت بالایی برخوردار است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: در استان حدود ۵۱ هزار نفر نوجوان وجود دارد که از پایگاه نوجوان محله با آن‌ها ارتباط برقرار کرده و سعی داریم ایران قوی را برای آن‌ها روایت کنیم در همین راستا سال گذشته حدود ۸۰۰ نفر از نوجوانان استان برای بازدید از کارخانجات موفق کشور به استان یزد اعزام شدند.

حجت‌الاسلام والمسلمین طاهری یادآور شد: روایت ایران قوی موجب انتقال حس خوب به نسل آینده می‌شود و برای آن‌ها این تفکر ایجاد خواهد شد که کشور پیشرفت‌های بسیاری داشته و قادر به انجام کار‌های بزرگی است و انجام این مهم برای نسل جوان رسالت همگی ما است.

وی خاطرنشان کرد: امیدوار شدن و اعتماد پیدا کردن به نیروی داخلی ایران از جمله مهم‌ترین پیامد‌های اجرای طرح ایران قوی است.

طرح ملی ایران قوی موجب افزایش امید دربین نسل جوان می‌شود

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار