کد خبر: ۱۵۱۷۱
با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی ابوموسی؛

جلسه برنامه های فرهنگی اردیبهشت ماه در ابوموسی تشکیل شد

جلسه برنامه ریزی برنامه های فرهنگی اردیبهشت ماه با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی ابوموسی در این شهرستان تشکیل شد.
۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۲۸

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، پیرو دعوت حجت الاسلام و المسلمین حسنی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی و دبیر فرهنگی شهرستان از اعضا، با حضور فرماندار و سایر اعضا، جلسه « برنامه ریزی برنامه های فرهنگی اردیبهشت ماه» رأس ساعت ۹ در دفتر فرماندار شهرستان ابوموسی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین حسنی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابوموسی ضمن تبریک عملیات غروز آفرین وعده صادق، اظهار کرد: این دومین جلسه فرهنگی از ابتدای سال ۱۴۰۲ می‌باشد و این نشان از اهتمام ویژه مسئولین به مسائل فرهنگی دارد و اهمیت موضوعات فرهنگی را نشان می دهد.

وی ادامه داد: ما تاکنون توانستیه ایم با کمک همین اعضا با وجود مشکلات مالی، برنامه های فرهنگی خوبی را تدارک ببینیم و با رونق کار فرهنگی امید آفرینی هم ایجاد می توان کرد و با پر کردن خلاء ها در حوزه فرهنگ، پشتوانه معنوی جامعه را تقویت کنیم.

در ادامه، مرتضی احتشام ضمن جمع بندی مطالب اظهار کرد: اردیبهشت ماه پر مناسبتی است. چه در حوزه ملی و چه در حیطه مذهبی مناسبت های مهمی در این ماه واقع شده است که باید برنامه های خوب و متناسب با وقایع و رخدادهای این ماه تدارک دیده شود.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مناسبت های مهم این ماه روز ملی خلیج فارس است که باوجود واقع شدن این شهرستان در قلب خلیج فارس برنامه های متنوع و پرمحتوایی باید تدارک دیده شود.

فرماندار شهرستان تصریح کرد: ما در حال حاضر در جنگ نرم فرهنگی قرار داریم که به مراتب بسشیار دشوارتر از جنگ سخت است و تاثیر ان بر کل جامعه است و باید کارهای خوبی در این زمینه صورت پذیرد تا در این جنگ دست غالب را داشته باشیم.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار