کد خبر: ۱۵۱۷۶
با حضور مدیران کل تبلیغات اسلامی و صدا و سیما؛

نخستین حلقه مستند روایی «معجزه مادری» در بوشهر رونمایی شد

به همت امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی آئین رونمایی از نخستین حلقه‌ی مستند روایی «معجزه مادری» در سالن اجتماعات اداره کل صدا و سیمای بوشهر برگزار شد.
۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۱

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، آئین رونمایی از نخستین حلقه‌ مستند روایی «معجزه مادری» ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ با حضور حجت‌الاسلام محمد قادری مدیرکل تبلیغات اسلامی، مهدی حیدری مدیرکل صدا و سیما و حجت‌الاسلام حسن صادق زاده سرپرست معاونت فرهنگی تبلیغی و آموزشی تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در این مراسم اظهار داشت: این مستند، روایتی از مجموعه فعالیت‌های بانو رحیمه همتی طاحونه، مسئول خواهران قرارگاه فرهنگی مسجد سیدمصطفی خمینی بوشهر است.

نخستین حلقه‌ی مستند روایی «معجزه مادری» در بوشهر رونمایی شد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حجت‌الاسلام قادری افزود: وی بانوی فعالی است که در بستر انقلاب اسلامی علاوه بر شئون مادری نخ تسبیحی در فعالیت‌های اجتماعی است و نقشی محوری در ترویج و تحقق ارزش‌های انقلابی ایفا می‌کند.

در بخش دیگری از این مراسم مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر با تمجید از این کار فاخر خواستار تولید مجموعه‌های دیگری از این روایت‌ها شد و بر آمادگی صدا و سیما برای نشر چنین آثار ارزشمندی تأکید کرد.

مائده پیامی، مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر در بخش دیگری از این مراسم در سخنانی این مستند را روایتی از رحیمه همتی به عنوان سندی از الگوی سوم زنان عنوان کرد که برای اولین بار انجام می شود و یک کار جدید از امور بانوان تبلیغات اسلامی بوشهر است.

نخستین حلقه‌ی مستند روایی «معجزه مادری» در بوشهر رونمایی شد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گفتنی است، در خاتمه‌ی این مراسم با حضور حاج کاظم بنفشه، همسر بانو همتی و همچنین عوامل و سازندگان این مجموعه مستند رونمایی از این مجموعه انجام، و مجوز اولین کانون فرهنگی تبلیغی تخصصی رسانه بانوان استان به مدیر سازنده این مستند اعطا شد.

نخستین حلقه‌ی مستند روایی «معجزه مادری» در بوشهر رونمایی شد

 

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار