کد خبر: ۱۵۲۴۹
در جمع برنامه سازان ماه رمضان مطرح شد؛

مسجد به عنوان محور برنامه‌های رسانه‌ای قرار داده شود

آئین تجلیل از برنامه سازان معارفی ماه مبارک رمضان به همت مرکز رسانه‌ای تبلیغات اسلامی خوزستان باحضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد، نماینده، ولی فقیه در خوزستان برگزار گردید.
۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۹

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد ظهر امروز دوشنبه در آئین تجلیل از برنامه سازان معارفی ماه رمضان استان خوزستان اظهار کرد: باید برنامه ریزی مدونی صورت گیرد تا بتوانیم در تمام ماه‌های سال در چهار محور احکام شرعی، قرآن کریم، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه توجه و تلاش ویژه داشته باشیم.

نماینده، ولی فقیه در خوزستان خطاب به حاضران گفت: اشخاص نقطه مقابل شما و افرادی که تفکرات خاص خود را دارند بر قرآن مانور می‌دهند، در حالی که قرآن بدون اهل بیت (ع) و اهل بیت (ع) بدون قرآن نیست و این ۲ در عرض یکدیگر هستند.

وی افزود: از نظر و تجربه بزرگانی که در استان هستند استفاده شود و مسجد‌ها به عنوان محور همه محور‌ها قرار داده شود که البته ما نیز به دنبال همین مسأله هستیم.

نماینده، ولی فقیه در خوزستان گفت: برنامه‌ای که در ایام ماه مبارک رمضان پخش شد در طول سال انجام شود و چهار محور ذکر شده در مساجد خصوصاً آن مسجد‌هایی که آمادگی دارند اجرا شود.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد با بیان اینکه فعالیت مسجد‌ها تنها منحصر به ایام خاصی نباشد، تصریح کرد: نماز‌های صبح، ظهر و شب در دستور کار قرار گیرد، مسجد‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند تبلیغ و معرفی شوند، حتی نسبت به مساجدی که در جاده‌ها قرار دارند و در این خصوص فعالیت دارند اطلاع رسانی صورت گیرد تا افرادی که در جاده هستند و برای اقامه نماز مشکل دارند در جریان قرار گیرند.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار