کد خبر: ۱۵۳۳۴
همزمان با سراسر کشور انجام شد؛

برگزاری آزمون نوزدهمین دوره حفاظ قرآن کریم در شهرستان بندرلنگه

آزمون نوزدهمین دوره حفاظ قرآن همزمان با سراسر کشور در شهرستان بندرلنگه در شهر لمزان برگزار شد.
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۱

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام علی خلیفاوی رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه در حاشیه برگزاری این آزمون گفت: قرآن مجید به عنوان کتاب آسمانی و معجزه جاوید پیامبر اسلام (ص)، کتاب هدایت بشر به سر منزل مقصود است و رهنمود‌های قرآن و نقش این کتاب آسمانی در زندگی فردی و اجتماعی و حتی بین المللی بشرانکار ناپذیر است.

وی در ادامه افزود: قرآن، برترین و ماندگارترین اثر آسمانی و جاودانه‌ترین پیامی است که خداوند برای هدایت بشر بر قلب شریفترین بنده خویش حضرت محمد ابن عبدالله (ص) نازل فرمود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه همچنین بیان داشت: قرآن کریم در برگیرنده هدایت و سعادت انسان در دنیا و اخرت می‌باشد و در تمام مراحل زندگی رهبر و راهنمای انسان به سوی کمال است این قرآن به راهی هدایت میکند که مستقیم‌ترین راههاست، کسانی که با قرآن مأنوسند به کمک قرآن حق را از باطل تشخیص می‌دهند. قران کریم، انسان را به زندگی کردن با معیار‌های و ارزش‌های انسانی واسلام دعوت می‌کند.

حجت الاسلام خلیفاوی تصریح کرد: آزمون نوزدهمین دوره حفاظ قرآن کریم در مدرسه امام نووی شهر لمزان برگزار، و جمعا ۷۷ نفر از حفاظ زن و مرد در این آزمون شرکت نمودند.

وی گفت: به قبول شده گان در این آزمون در رشته ۱۰ جزء مدرک معادل دیپلم در رشته ۲۰ جزء معادل فوق دیپلم و در رشته حفظ کل در سه سطح معادل کارشناسی تا دکتری اهداء می‌گردد.

ارسال نظر