کد خبر: ۱۵۳۷۵
حجت الاسلام رستمی خبر داد:

اجرای طرح «هر روستا یک خانه قرآن» در ملایر

رئیس تبلیغات اسلامی ملایر از اجرای طرح «هر روستا یک خانه قرآنی» در این شهرستان خبر داد.
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۵

طرح «هر روستا یک خانه قرآن» در ملایربه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام رستمی رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین رویکرد‌های سازمان تبلیغات اسلامی نشر برنامه‌های قرآنی و دینی در جامعه است، گفت: در این زمینه مؤسسات و خانه‌های قرآنی با مجوز این نهاد در سطح شهرستان فعالیت می‌کنند.

رئیس تبلیغات اسلامی ملایر با اشاره به فعالیت مؤسسات و خانه‌های قرآنی شهرستان ملایر افزود: علاوه بر این مؤسسات و خانه‌های قرآنی جلسات خانگی قرآن نیز در این شهرستان فعال است.

رئیس تبلیغات اسلامی ملایر به برگزاری بیش از ۱۳۰ محفل و کرسی تلاوت قرآن در دو سال اخیر در سطح مساجد شهرستان اشاره و تأکید کرد: این برنامه‌های قرآنی همچنین با همکاری آموزش و پرورش به شکل کرسی‌های تلاوت هفتگی در مدارس برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام رستمی گفت: همچنین کرسی‌های تلاوت قرآن کریم با عنوان طرح شهید محمودی نیر از سوی آموزش و پرورش و دارالقرآن در مساجد شهری و روستایی در حال برگزاری است و با استقبال خوبی نیز همراه بوده است.

وی تصریح کرد: قرار است برای روستا‌های بدون خانه قرآن یک رابط آقا و یک رابط خانم برای آموزش‌های تکمیلی معرفی شود که برای برخی روستا‌ها معرفی انجام شده است.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار