کد خبر: ۱۵۴۰۳
توسط مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان؛

پیام دعوت از مردم خوزستان جهت حضور در انتخابات منتشر شد

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان در آستانه دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی پیامی صادر کرد متن پیام بدین شرح است
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۰

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان در آستانه دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی پیامی صادر کرد متن پیام بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

جمهوری اسلامی ایران یک مفهوم ارزشمند و هویت ساز است. اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله) با حمایت و پشتیبانی گسترده مردم در میهن اسلامی‌مان ایران، به حاکمیت رسید و اسلام خواهی مردم، ایران را به عزت و اقتدار رسانده است.

انقلاب اسلامی نشان داد، شأن حضور مردم در تعیین سرنوشت خود یک شأن نمایشی و تشریفاتی نیست و مردم با حضور در انتخابات‌ها، قدرت و اراده خود را در انتخاب حاکمان، مدیران و نمایندگان به منصه ظهور می‌رسانند.

سال گذشته  ملت بزرگ ایران حماسه بزرگی  در زمینه انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی خلق کردند ؛ که هر کدام از این دو مجلس، نقش مؤثری در استحکام بخشی به نظام اسلامی دارند.

تبیین اهمیت انتخابات و بسیج مردم به سمت صندوق‌های رأی یک جهاد ارزشمند و مبارک است و إن‌شاءالله به مدد الهی در رونق بخشیدن به این مجاهدت ملی فعال باشیم.

اینجانب با تمجید و تکریم از مردم شریف خوزستان بابت حضور فعال در دوراول انتخابات ، ضمن دعوت به مشارکت پرشور در دور دوم انتخابات ، از صاحبان سخن و جهاد گران عرصه تبیین می‌خواهد ضمن تشریح معیارهای انتخاب اصلح با تواصی سیاسی و امر به معروف، به تبیین حق و تکلیف بودن انتخابات بپردازند و اهمیت و تأثیر گذاری انتخاب صالحان را یاد آور شوند.

اهمیت مجلس  شورای اسلامی می‌طلبد افرادی را به نمایندگی خود برگزینیم که بیشترین قرابت فکری را با آرمان‌های انقلابمان دارند و در این زمینه توجه ویژه به معیارهای انتخاب اصلح در کلام امام بزرگوار (قدس سره) و رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) یک امر ضروری و روشنگر است.

و من الله توفیق

مهدی اخوان صباغ

مدیرکل تبلبغات اسلامی خوزستان»

ارسال نظر