کد خبر: ۱۵۴۰۸
حجت الاسلام گروسی خبر داد:

مبلغین جدید الورود حوزه علمیه نهاوند حامی ایتام شدند

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهاوند گفت:جمعی از طلاب مدرسه علمیه امام خمینی (ره) نهاوند همزمان باایام سالروز شهادت امام صادق (ع) با حضور در کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) کودکان یتیم و بی سرپرست را مورد حمایت قرار دادند.
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۴

مبلغین جدید الورود حوزه علمیه نهاوند حامی ایتام شدندبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام حسین گروسی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهاوند در گفتگوئی با بیان این خبر اظهار داشت: جمعی از طلاب مدرسه علمیه امام خمینی (ره) نهاوند همزمان با ایام سالروز شهادت امام صادق (ع) با حضور در کمیته امداد این شهرستان از ۶ نفر از ایتام به نیت امام ششم شیعیان حمایت کردند.

حجت الاسلام حسین گروسی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ن نهاوند با اشاره به این اقدام خیر طلاب نهاوندی، اظهار داشت: طلاب و روحانیون باید سیره امام صادق (ع) را به عنوان الگوی خود قرار دهند و در این مسیر حرکت کنند.

وی با بیان اینکه در کنار عمل به این سیره نورانی باید آن را برای مردم به خصوص نسل جوان نیز تبیین کنند، گفت: قطعا پیروی از سیره اهل بیت (ع) موجب سعادت دنیا و آخرت انسان است.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهاوند نهاوند خاطرنشان کرد: این حرکت خودجوش طلاب نهاوندی در سالروز شهادت امام صادق (ع) اقدامی زیبا بود که امیدواریم در آینده بیشتر شاهد چنین اتفاقات زیبایی باشیم.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار