کد خبر: ۱۵۴۲۶
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان:

جهادگران میدان‌دار صیانت از اسلام و انقلاب اسلامی هستند

جهادگران جلودار صیانت از اسلام ناب و انقلاب هستند و از دستاوردهای آن دفاع می‌کنند.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۵

جهادگران میدان‌دار صیانت از اسلام و انقلاب اسلامی هستندبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام عباس گرزین  در آیین تجلیل از گروه‌های جهادی اظهار کرد: گروه‌های جهادی به دستورات قرآن و توصیه پیامبر مکرم اسلام (ص) عمل کردند، بعد از اینکه دشمن اراده کرد روحیه جهادی را از ملت ما حذف کند شاهد آن بودیم بسیج سازندگی شکل گرفت و این روز را باید یوم الله بدانیم چرا که این نبوغ امام (ره) از دستاورد اسلام صیانت کرده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان ادامه داد: تاسیس این نهاد مقدس را در درون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به فال نیک می‌گیریم و یکی از موضوعاتی که در دل فعالیت‌های جهادی نهفته خودسازی و خداشناسی است.

گرزین بیان کرد: نسخه حل تمام گرفتاری‌های بشریت خداوند است و ما در دوران دفاع مقدس قدرت ایمان را درک کردیم.

وی به حوادث اخیر منطقه اشاره کرد و گفت: تمام وجود و ذهن من درگیر این سوال است که سروار شهید زاهدی با خدا چه معامله‌ای کرده بودند، قبل از شهادتش بسیاری از ایرانی‌ها آن را نمی‌شناختند، ولی رابطه خود را با خدا به‌گونه‌ای ساخته بود که خداوند به وجود و خون آن به شهادت ختم شد.

گرزین بیان کرد: ۴۵ سال جمهوری اسلامی ایران در تحریم بود و دشمن تلاش می‌کرد که مقاومت از هم بپاشد و انقلاب اسلامی به عقب برگردد، ولی منشا یک تحول بزرگ شد.

وی افزود: پس از آنکه شهید زاهدی در کنسولگری ایران به شهادت می‌رسد موشک‌های جبهه مقاومت در عرض هشت ساعت تمام آن قدرت موشالی رژیم صهیونیستی را در هم می‌پیچد.

ارسال نظر