کد خبر: ۱۵۴۶۰
همزمان با شام میلاد حضرت معصومه (س):

آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بچه‌های مسجد برگزار شد

آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بچه‌های مسجد با حضور محمدمهدی دادمان، رئیس حوزه هنری انقلاب کشور، حجت الاسلام نجیمی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد و گروه‌های شرکت کننده در امامزاده عبدالله بافق برگزار شد.
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۳

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، پانزدهمین جشنواره سراسری بچه‌های مسجد که به میزبانی شهرستان بافق برگزار شد همزمان با شام ولادت حضرت معصومه (س) به ایستگاه پایانی رسید و از برگزیدگان این رقابت هنری تجلیل به عمل آمد.


کورش زارعی؛ مسئول هنر‌های نمایشی حوزه هنری در اختتامیه پانزدهمین جشنواره سراسری بچه‌های مسجد اظهار کرد: این رویداد ماحصل چشم‌انداز ۹ ساله طراحی شده است، که امسال وارد چهارمین سال از این برنامه و رویداد‌های فرهنگی و هنری شدیم و تصور نمی‌شد که در گام چهار به این نقطه برسیم.

وی ادامه داد: این جشنواره با حضور هنرمندانی بود که در طی مدت سه چهار ساله آموزش دیدند و هدایت هنری شدند و امروز در این رویداد نقش آفرینی کرده، به نوعی این جشنواره دستاورد رویداد‌های فرهنگی و هنری از جمله رویداد محرابیان ۱ و ۲ بوده است.

زارعی تصریح کرد: امروز شاهد رشد و نمو خوبی در بین بچه‌های مسجد هستیم، اینان سرمایه‌ها و آینده‌های سینما و تئاتر کشور هستند، این هنرمندانی که با تفکر مسجدی، از بچه‌های انقلابی و دارای اندیشه اسلامی و ایرانی ما هستند و امیدواریم سینما و تئاتر ایران را این بچه‌ها به دست بگیرند.


در آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره سراسری بچه‌های مسجد از خانواده شهید حسین ملاییان، از هنرمندان و بازیگران شهرستان بافق که در عرصه تئاتر که در جبهه‌های جنگ نیز برای رزمندگان نیز فعالیت هنری و سرگرمی داشت تجلیل به عمل آمد.

این دوره از جشنواره با حضور داورانی، چون اعظم بروجردی، الهام چرخنده، وفا طرفه و اساتید هنرمندی مانند نصرالله قادری، حسین فدایی حسین و محمدرضا آزاد برگزار شد که در آن ۱۴ گروه تئاتر از استان‌های مختلف کشور به رقابت پرداختند.

محمد مهدی دادمان رئیس حوزه هنری کشور، حجت الاسلام نجیمی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد، فرماندار بافق و مدیرتبلیغات اسلامی بافقاز جمله مسئولان حاضر در این آئین بودند. گفتنی است جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه‌های مسجد از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت ماه به میزبانی شهرستان بافق برگزار شد.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار