کد خبر: ۱۵۵۳۵
به همت اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی؛

مسابقات قرآن و عترت آموزش و پرورش استثنایی بوشهر برگزار شد

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر از برگزاری مسابقات قرآن و عترت ویژه کارکنان و دانش‌آموزان آموزش و پرورش استثنایی این استان خبر داد.
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۷

مسابقات قرآن و عترت آموزش و پرورش استثنایی بوشهر برگزار شدبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، جواد احمدی منفرد ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ضمن تبریک دهه کرامت برنامه‌های از مشارکت ۴۵ نفر در مسابقات قرآن و عترت ویژه کارکنان و دانش‌آموزان آموزش و پرورش استثنایی بوشهر خبر داد.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: با توجه به تفاهم‌نامه مشترک بین اداره آموزش و پرورش استثنایی و اداره امور قرآنی استان مبنی بر برگزاری مسابقات قرآن و عترت، این مسابقات ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ در نمازخانه اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.

احمدی منفرد افزود: نوزدهمین دوره مسابقات قرآنی ویژه دانش‌آموزان مدارس استثنایی و هفتمین دوره مسابقات قرآنی ویژه کارکنان اداره اموزش و پرورش استثنایی در رشته‌های اذان، روخوانی، حفظ و ترتیل، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، نماز و احکام و به صورت کتبی و شفاهی در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.

وی ادامه داد: شرکت‌کنندگان این مسابقه متشکل از کادر آموزشی و اجرایی و دانش‌آموزان ناتوان جسمی و حرکتی بودند که با هم به رقابت پرداختند.

احمدی منفرد در خاتمه سخنان خود تصریح کرد: نتایج مسابقه پس از بررسی و تصحیح اوراق اعلام خواهد شد و نفرات اول هر رشته در مسابقات کشوری شرکت خواهند کرد.

ارسال نظر