کد خبر: ۱۵۶۷۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:

مجاهدت و صداقت آیت الله رییسی مزدی غیر از شهادت ندارد

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با تسلیت شهادت حجت الاسلام رییسی گفت: سال‌ها مجاهدت و صداقت در راه پیشرفت و عزت جمهوری اسلامی مزدی به غیر از شهادت ندارد.
۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۳۶

مجاهدت و صداقت آیت الله رییسی مزدی غیر از شهادت ندارد

به گزارش روابط عموم سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام محمد مهدی شریف تبار در پیام تسلیت به مناسبت شهادت حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور محبوب و مردمی و همراهان وی آورده است: خبر شهادت جمعی از خادمان صدیق ایران اسلامی، از جمله رئیس جمهور محبوب و مردمی حضرت حجت الاسلام رئیسی غمی جانکاه در قلب و جان ملت ایران اسلامی و آزادگان و مسلمانان جهان افزود.

در ادامه آمده است: سال‌ها مجاهدت و صداقت در راه پیشرفت و عزت جمهوری اسلامی در مسئولیت‌های متعدد قضائی و اجرایی و خدمت در آستان قدس رضوی مزدی جز شهادت ندارد و این مدال افتخار به فرمایش شهید مقاومت حاج قاسم بر سینه کسی نصب می‌شود که قبل از شهادت مانند شهید زندگی کند.

همچنین تصریح شده است: خادمان صدیق حادثه بالگرد در مسیر خدمت به ملت بزرگ ایران و در حال تلاش برای پیشرفت و عزت مردم عزیز و صبور کشور به آرزوی خود رسیدند همان مدالی بر گردن خود آویختند که مستحق آن بودند.

حجت الاسلام شریف تبار عنوان کرد: بی شک خدمات و تلاش‌های شبانه روزی و مخلصانه این مرد بزرگ در یاد و خاطرات ملت ایران حک خواهد شد و تاریخ شاهد فعالیت‌های بی وقفه و روحیه جهادی و مردمی این شهید سعید تمام قامت خواهد ایستاد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران افزود: اگر چه با رفتن حجت الاسلام شهید خدمت، عطر و بوی شهید رجایی و بهشتی دوباره در کشور به مشام‌ها رسید و غمی دیگر بر غم‌های ملت مقاوم ما اضافه شد اما بار دیگر ملت مقاوم ایران با وحدت و انسجام ملی این حادثه را تحت عنایات و راهبری مقام عظمای ولایت پشت سر خواهد گذاشت.

وی ادامه داد: ایران اسلامی در طول سال‌های پس از انقلاب عزیزان و بزرگان بسیاری را در مسیر تحقق آرمان‌ها و ارزش‌های الهی خود از دست داد ولی به فرموده امام خامنه ای سکاندار و دیده بان انقلاب اسلامی خللی در ادامه راه نخواهد دید و به مسیر پیشرفت و عزت و آرمان انقلابی خود ادامه خواهد داد.

حجت الاسلام شریف تبار در این پیام تصریح کرد: سازمان تبلیغات اسلامی و مجامع وابسته شهادت مظلومانه شهدای راه خدمت در رأس آن، سید شهدای راه خدمت حضرت حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور محبوب، مؤمن، انقلابی و مردمی و همراهان خدوم کشور از جمله وزیر مخلص و پرتلاش امور خارجه، نماینده معزز ولی فقیه و استاندار جوان آذربایجان غربی و خلبانان بالگرد را به محضر ولی عصر (عج الله تعالی شریف)، رهبر معظم انقلاب، خانواده مکرم شأن و ملت مقاوم و سربلند و صبور ایران اسلامی به ویژه دیار لاله خیز مازندران که چند روز قبل حجت الاسلام رئیسی مهمان این دیار بود تسلیت عرض می‌کنیم.

ارسال نظر