کد خبر: ۱۵۶۹۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:

شهید حجت الاسلام رییسی هیچگاه از فشار دشمن هراس نداشت

حجت الاسلام رییسی در تمام این مدت هیچگاه از فشارهای دشمنان انقلاب اسلامی نترسید و همیشه به عنوان یک جهادگر در میدان حاضر بود.
۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۱

شهید آیت الله رییسی هیچگاه از فشار دشمن هراس نداشتبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام عباسعلی گرزین عصر دوشنبه در مراسم گرامیداشت شهید جمهور حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی که در امامزاده عبدالله (ع) گرگان برگزار شد، شهید حجت الاسلام رئیسی را مصداق یک مؤمن دانست و اظهار کرد: حجت الاسلام رئیسی در تمام این مدت هیچ گاه از فشارهای دشمنان انقلاب اسلامی نترسید و همیشه به عنوان یک جهاد گر در میدان حاضر بود.

وی با اشاره به اینکه حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در دوران خدمت خود لحظه به لحظه ایمان و جهادش بیشتر می‌شد، افزود: رئیس جمهور ایران اسلامی و همراهانشان تا پای جان در راه ولایت ایستادند و جان خود را تقدیم کردند و پاداش انسان‌های صادق‌الوعد را خداوند با آنها عطا می‌کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: امیدوارم کسانی که خادم‌الرضای شهید را به نقد مغرضانه و طعنه غیرمنصفانه متهم کردند با شهادت این مرد بزرگ متوجه اشتباه خود شده باشند.

وی شهدا را مظهر قدرت اسلام دانست و افزود: سید ابراهیم رئیسی سیدالشهدای خادمان انقلاب اسلامی ایران است، خون این شهید تمام نظام محاسباتی برخی از افراد را تنظیم کرد تا دوباره به ریل انقلاب برگردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: با شهادت حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی نشان داده شد که جمهوری اسلامی ایران زنده است و این خون باعث جهش در پیشرفت انقلاب اسلامی می‌شود.

.

ارسال نظر