کد خبر: ۱۵۷۴۶
در گفتگو با مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان مطرح شد؛

سنگ تمام مردم برای خدمتگزاران واقعی ایران

رشت- مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان گفت: آنچه که این روز‌های تاریخ ایران اسلامی را رقم می‌زند به این معنی است که اگر مسئولان واقعاً خدمتگزار باشند مردم هم برای آن‌ها سنگ تمام می‌گذارند.
۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۱

سنگ تمام مردم برای خدمتگزاران واقعی ایرانبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام محمد علی نجفی با تسلیت شهادت جانسوز سید شهدای خدمت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و هیأت همراه به ملت قدرشناس ایران اسلامی اظهار کرد: مراسم‌های یادبود و گرامیداشت سیدالشهدای خدمت رئیس جمهور محبوب ایران اسلامی به صورت مردمی در استان گیلان در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه در پنج روز اعلام شده بالغ بر ۴۵٠ برنامه و بیش از ۴۰ محفل قرآنی ویژه نکوداشت و بزرگداشت رئیس جمهور مردمی در گیلان برنامه ریزی شده است، افزود: از این تعداد برنامه ۱۴۰ مراسم ویژه شهرستان رشت برنامه ریزی شده است.

مدیرکل تبلیغات استان گیلان ویژگی نکوداشت و بزرگداشت شهادت جانسوز رئیس جمهور ایران اسلامی در گیلان را «مردمی» بودن آن عنوان کرد و گفت: طی تماس‌های مکرری که در بخش تشکل‌های مردمی سازمان تبلیغات صورت گرفته، برنامه ریزی تمامی برنامه‌ها توسط مردم، هیئات مذهبی، هیئت امنا و امامان جماعتِ مساجد صورت گرفته است.

نجفی با اشاره به برپایی خودجوش مراسم‌های بزرگداشت شهدای خدمت در گیلان افزود: آنچه که این روزهای تاریخ ایران اسلامی را رقم می‌زند به این معنی است که اگر مسئولین واقعاً خدمتگزار باشند مردم هم برای آنها سنگ تمام می‌گذارند.

مدیرکل تبلیغات انقلاب اسلامی استان گیلان با اشاره به همراهی اصناف در بزرگداشت و نکوداشت مقام شامخ شهدای خدمت، بیان کرد: اصناف و بازاریان نیز با سیاه پوش نمودن و منقش کردن مغازه‌های خود به تصاویر شهید جمهور و هیئت همراه، به خیل عظیم ارادتمندان به شهدای خدمت می‌پیوندند.

نجفی با قدردانی از فضاسازی شهرداری رشت متناسب با فضای سوگواری مردم گیلان افزود: تشییع آیت الله رئیسی بی شک باشکوه‌ترین تشییع و بدرقه مردمی در همه جهان و کل تاریخ ایران بین مسئولین اجرایی جهان است.

وی با اشاره به حال و هوای مردم گیلان در سوگ سید شهدای خدمت و هیئت همراه تصریح کرد: مردم گیلان نیز همچون سایر استان‌ها با برگزاری خودجوش مراسم‌های و تجمعات ارادت خود را به شهدای خدمت نشان دادند.

حجت الاسلام نجفی افزود: متن سخنرانی‌های ائمه جماعات در سامانه «شمع» سازمان تبلیغات بارگذاری شده و از این طریق در اختیار مبلغان قرار گرفته است.

ارسال نظر