کد خبر: ۱۵۷۸۲
تهران تایمز | در پی شهادت رئیس‌جمهور ایران و همراهانش؛

«خداحافظ رئیس جمهور خستگی نا‌پذیر»، تیتر یک روزنامه انگلیسی زبان تهران شد

همزمان با روز وداع تهرانی‌ها با رئیس جمهور خدمت‌گزار ایران و همراهانش، روزنامه انگلیسی زبان تهران تایمز با تیتر یک «خداحافظ رئیس‌جمهور خستگی‌ناپذیر» به این اتفاق واکنش نشان داد.
۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۶

«خداحافظ رئیس جمهور خستگی نا‌پذیر»، تیتر یک روزنامه انگلیسی زبان تهران

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، رئیس‌جمهور شهید ایران، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراه ۳۰ اردیبهشت‌ماه در پی حادثه سقوط بالگرد در طی سفر استانی به فیض شهادت نائل آمدند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی شهادت حجت‌الاسلام والمسلمین سیّدابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور اسلامی ایران، امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین آل‌هاشم نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی، رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و دیگر همراهان گرامی ایشان را در سانحه هوایی تسلیت گفتند.

در پیام تسلیت رهبر انقلاب اسلامی آمده است: «با اندوه و تاسف فراوان خبر تلخ درگذشت شهادت گونه‌ی عالم مجاهد، رئیس جمهور مردمی و با کفایت و پرتلاش، خادم‌الرضا علیه السلام جناب حجة الاسلام و المسلمین آقای حاج سید ابراهیم رئیسی و همراهان گرامی ایشان رضوان الله علیهم را دریافت کردم. رئیسی عزیز خستگی نمی شناخت. در این حادثه‌ی تلخ، ملت ایران، خدمتگزار صمیمی و مخلص و با ارزشی را از دست داد. برای او صلاح و رضایت مردم که حاکی از رضایت الهی است بر همه چیز ترجیح داشت، از این رو آزردگی هایش از ناسپاسی و طعن برخی بدخواهان، مانع تلاش شبانه روزیش برای پیشرفت و اصلاح امور نمی شد.»

پس از پیام تسلیت رهبر انقلاب، وزنامه انگلیسی زبان تهران تایمز با تیتر یک «خداحافظ رئیس‌جمهور خستگی‌ناپذیر» به این اتفاق واکنش نشان داد.

ارسال نظر