کد خبر: ۱۵۷۹۶
مرضیه هاشمی عنوان کرد؛

شهادت آیت‌الله رئیسی ایران را قوی می‌کند

به گفته یک روزنامه‌نگار آمریکایی- ایرانی، جمهوری اسلامی در طول زمان شخصیت‌های مهمی را ازدست‌داده و این جریان انقلاب است؛ اگرچه با شهادت آیت‌الله رئیسی جای ایشان خالی است، اما این شهادت ایران را قوی کرده و باعث وحدت و همبستگی اجتماعی بیشتر می‌شود.
۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۸

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، در یکی از دورافتاده‌ترین نقاط کشور در حالی به شهادت رسید که به گواه مردم محلی از ۴۶ سال گذشته تاکنون مقام مسئولی در رده شخص دوم کشور آنجا نیامده بود. سفری که با حادثه سقوط بالگرد و شهادت رئیس‌جمهور مردمی همراه شد که اعتقاد داشت، کار بدون حضور در میدان برای مردم آورده‌ای ندارد.

مرضیه هاشمی، روزنامه‌نگار آمریکایی-ایرانی و مجری شبکه پرس‌تی‌وی با ابراز تأسف از وقوع حادثه غم انگیز سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور و هیئت همراه گفت: «شهادت آیت‌الله رئیسی برای ما خیلی سنگین است. ایشان خادم ملت ایران و حامی مقاومت بودند. او همیشه دغدغه حل مشکلات مردم را داشت و شهادت حق ایشان بود.»

 او در رابطه با برخورد آیت الله رئیسی با منتقدان خود افزود: «برخورد شهید رئیسی با منتقدانش اسلامی بود و با گوش جان حرف منتقدان را می‌شنید. اگر کسی با لحن تند و نامناسبی ایشان را مورد انتقاد قرار می‌داد، سعی می‌کرد با برخورد اسلامی و با لبخند یا سکوت عکس‌العمل نشان دهد.»

این مجری و خبرنگار آمریکایی- ایرانی شهادت مردان بزرگی همچون آیت الله رئیسی را باعث رشد ایران دانست و اظهار داشت: «جمهوری اسلامی در طول زمان شخصیت‌های مهمی را ازدست‌داده و این جریان انقلاب است؛ اگرچه با شهادت آیت‌الله رئیسی جای ایشان خالی است، اما این شهادت ایران را قوی کرده و باعث وحدت و همبستگی اجتماعی بیشتر می‌شود. چنانچه از ۴۵ سال پیش تاکنون، شهادت شخصیت‌های مهمی همچون شهید رجایی، شهید بهشتی، شهید مطهری، شهید حاج قاسم سلیمایی و... نه تنها ایران را ضعیف نکرده بلکه این شهادت‌ها باعث رشد ایران اسلامی شده است.»

منبع: فارس

ارسال نظر