کد خبر: ۱۵۹۱۶
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ماهنشان:

امام خمینی (ره) زبان گویای اسلام ناب محمدی بود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ماهنشان گفت: حضرت امام (ره) زبان گویای اسلام ناب محمدی بود که در شرایط خوفناکی علم آزادی را برافراشت و بشریت را به سوی خدا و آزادی از یوق استکبار فراخواند.
۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۰

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام روح‌الله رحمانی گفت: حضرت امام (ره) زبان گویای اسلام ناب محمدی بود که در شرایط خوفناکی، علم آزادی را برافراشت و بشریت را به سوی خدا و آزادی از یوق استکبار فراخواند.

وی افزود: ایشان در زمانی حساس که فرعون‌ها و نمرود‌های رسانه‌ای و اقتصادی و نظامی دنیا، ترس و وحشت در دل جهانیان انداخته بودند، با حرکت شجاعانه برای عبور از حکومت استعمار و استکبار هسته مقاومت را پی‌ریزی کرد و دنیای امپریالیسم را به چالش کشاند.  

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ماهنشان ابراز کرد: این حرکت عظیم زمانی رقم خورد که کسی جرأت مقابله با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا را نداشت.

 وی یادآور شد: امام بزرگوار هیمنه پوشالی شیطان بزرگ را درهم کوبید و آنان را تحقیر کرد.  

رحمانی یادآور شد: امام خمینی (ره) با اندیشه عمیق اسلامی، افکار دنیا‌طلبانه، امانیسم و اندیشه‌های پوچ و بی‌پشتوانه که خدا را از زندگی مردم حذف کرده بودند را سست و مورد تهاجم منطقی خود قرار دادند.  

وی افزود: رهبر کبیر انقلاب اسلامی با ساده زیستی و بی‌تکلفی خود، درس بزرگی را به سیاستمداران و مسئولان دادند و دوری از اشرافی‌گری را از خصوصیات بارز یک مسئول طراز انقلاب اسلامی معرفی نمودند.  

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ماهنشان تصریح کرد: خصوصیات فردی و اخلاقی، اخلاق سیاسی و اجتماعی آن فقیه عالی‌قدر و مبارز از عجایب و زیبایی‌های عصر ما است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.  

وی ابراز کرد: امام بزرگوار به ما آموخت در دنیای امروز که شیطان با تمام توان برای تسلط بر اذهان به میدان آمده، پشتیبانی از، ولی فقیه و عدم اعتماد به غرب نسخه رهایی و پیروزی ما مسلمانان است.  

رحمانی عنوان کرد: امروز در جنگ ترکیبی و خطرناکی هستیم و مبارزه سرنوشت‌سازی در حال رقم خوردن است که می‌طلبد بسیار هوشمندانه و زیرکانه در این کارزار وارد و به صورت تهاجمی با دشمن مزدور روبرو شویم.

وی تاکید کرد: امام بزرگوار به ما آموخت که تمجید دشمن از شما نشان از حرکت اشتباه و غیر انقلابی است و باید در حرکت خود بازبینی کنید.  

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ماهنشان تصریح کرد: ما انتخابات مهمی در پیش داریم و باید به توصیه‌های امام امت توجه ویژه داشت تا به فضل الهی یک انتخاب دقیق و دشمن‌شکن داشته باشیم، ما حق خطا و سهل انگاری در چنین شرایطی را نداریم.  

وی ابراز کرد: ملت بزرگ ان‌شاءالله بار دیگر قدمی موثر برای استقرار دولت مردمی دیگر برداشته و زحمات و ایثار رئیس جمهور شهید و یاران همراه به ثمر خواهد نشست.

ارسال نظر