کد خبر: ۱۶۰۱۸
مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان:

نامه رهبر معظم انقلاب جغرافیای جبهه مقاومت را فراتر از آسیا برد

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: نامه مقام معظم رهبری به دانشجویان آمریکایی، جبهه بزرگ مقاومت را به فراتر از مرزهای غرب آسیا برد.
۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۴

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی،حجت الاسلام و المسلمین مهدی اخوان صباغ د با اشاره به نامه مقام معظم رهبری به دانشجویان آمریکایی اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های مهم نامه مقام معظم رهبری به دانشجویان آمریکایی این بود که جغرافیای جدید مقاومت و دانشجویان معترض آمریکایی را به عنوان بخشی از جبهه بزرگ مقاومت در نقطه‌ای بسیار دورتر از غرب آسیا را به دنیا معرفی کردند.

وی افزود: زمان صدور این نامه از آن بابت که امروز اکثر مردم جهان از جنایات و نسل‌کشی اسرائیل در فلسطین متنفر و منزجر هستند بسیار زمان مناسبی بود. علاوه بر این لحن پدرانه و ادبیات دلسوزانه رهبر انقلاب که دانشجویان معترض آمریکا را به عنوان انسان‌های با وجدان و شرافتمند خطاب کردند نافذ و تأثیرگذار بود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان ادامه داد: معرفی جغرافیای جدید مقاومت و نامیدن دانشجویان معترض آمریکایی به عنوان بخشی از جبهه بزرگ مقاومت در نقطه‌ای بسیار دورتر از غرب آسیا، از بخش‌های منحصر به فرد نامه است. این بخش از نامه، نشان از گستردگی جبهه مقاومت به رهبری آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان رهبر جهانی این جبهه دارد.

حجت الاسلام اخوان صباغ با بیان این‌که دانشجویان معترض آمریکایی به لحاظ فکری، اغلب افراد غیر مسلمان هستند ولی در یک جغرافیای جدید به جبهه مقاومت پیوسته‌اند، گفت: آنها با محکومیت نسل‌کشی در غزه، شیوه جدیدی را در یک جغرافیای جدید، برای دفاع از آزادی فلسطین ابداع کردند. شاخصه این تفکر، مبارزه با ظالم و تلاش برای توقف ظلم شبکه تروریستی نژادپرستی است که با اشغال سرزمین مادری ملّت فلسطین، مردم این دیار را با سخت‌ترین فشارها و شکنجه‌ها مواجه ساخته است.

وی بیان کرد: متأسفانه به دلیل سانسورهای دستگاه‌های تبلیغاتی در آمریکا و تحت نفوذ رژیم صهیونیستی، بسیاری از مردم دنیا متوجه جنایات در این منطقه علیه مردم فلسطین نمی‌شوند. رهبری ایران صادقانه دانشجویان و مردم دنیا را متوجه این جنایات کردند و گفتند که بعد از جنگ جهانی با کمک دولت‌های غربی به ویژه انگلیس به چه شکل این افراد وارد سرزمین فلسطین شدند و شروع به کشتار مردم و غصب سرزمین‌شان کردند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان با اشاره به حضور دانشجویان مختلف در هیئات مذهبی و مساجد استان خوزستان گفت: از بدو صدور نامه رهبری معظم انقلاب، دانشجویان متعهد خوزستانی در فضای مجازی و با استفاده از ظرفیت‌های مختلف به بازنشر محتوای این نامه پرداختند و به حمدالله تاکنون بازخوردهای خوبی نیز دریافت شده است.

ارسال نظر