کد خبر: ۱۶۰۵۱
به همت اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی انجام شد؛

برگزاری انتخابات هیئت رئیسه کانون مداحان، هیئات مذهبی و روضه‌های خانگی بانوان خراسان شمالی

انتخابات هیئت رییسه کانون مداحان، هیئات مذهبی و روضه‌های خانگی بانوان خراسان شمالی با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی، کارشناس تشکل‌های دینی اداره کل و بانوان منتخب شهر‌های خراسان شمالی برگزار شد.
۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۰

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام حمید رفیعی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با بیان اهمیت حضور بانوان در عرصه‌های تبیین فرهنگ و معارف اهل بیت گفت: بانوان موثرترین عامل تربیت و نگاهبان سلامت روحی، روانی و جسمانی فرزندان و جامعه اسلامی اند.

وی افزود: امروز جامعه به ویژه نسل جوان و خانواده‌ها درگیر آسیب‌های اجتماعی، از هم گسستی خانواده‌ها و بسیاری از مشکلاتی است که امروز بواسطه فاصله گرفتن از منبع نور که همان بهره مندی از وجود امام و بکارگیری شیوه و سیره سبک زندگی است که ائمه اطهار برای بشریت مشخص و تبیین کرده اند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی تاکید کرد: کاهش آسیب‌های اجتماعی جز با همکاری، همراهی و عزم همگانی محقق نمی‌شود و در این راستا بانوان نقس بسزا و مهمی می‌توانند ایفا کنند.

حجت الاسلام رفیعی ادامه داد: امروز به برکت انقلاب و حرکت صحیح جمهوری اسلامی و رهبری امامین انقلاب، فرهنگ مقاومت در سراسر دنیا گسترش چشمگیر داشته است و در دانشگاه‌های آمریکا و اروپا دفاع از آنچه مورد نظر انقلاب و گروه‌های مقاومت است یعنی مقاومت فلسطین مورد استقبال نخبگان، دانشجویان و اساتید دانشگاه‌ها و مردم دنیا قرار گرفته است.

گفتنی است در اولین دوره از انتخابات انتخابات هیئت رئیسه شورای مداحان، هیئات مذهبی و روضه‌های خانگی بانوان استان خراسان شمالی، صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه در اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی برگزار شد.

منتخبین به ترتیب خانم یزدانی (از بجنورد) خانم نامور (از رازوجرگلان) خانم فولادی (از شیروان) به ترتیب به عنوان رییس، نایب رییس و دبیر شورا انتخاب شدند.

ارسال نظر