کد خبر: ۱۶۰۶۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:

ضرورت تبیین پیوند غدیر و انقلاب با محوریت مقاومت و چله خدمت

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: تبیین پیوند غدیر و انقلاب با محوریت جریان مقاومت و چله خدمت در اولویت برنامه های دهه ولایت و امامت قرار گیرد.
۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۱۳

 

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی با محوریت "گفتمان مقاومت، چله خدمت، دهه ولایت و امامت و محرم الحرام" در سخنانی اظهار کرد: سیاست گذاری و راهبری فرهنگی از وظایف ستاد ساماندهی شئون فرهنگی است.


وی افزود: هماهنگی در عملیات فاخر فرهنگی و مناسبات ملی و مذهبی برعهده تبلیغات اسلامی است و این امر با مشارکت ادارات و آحاد مختلف مردم اجرا می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل برپایی عملیات غدیر و مهمانی کیلومتری در سطح شهر را از برنامه‌های مهم این اداره کل عنوان کرد و گفت: محوریت بخشی به برنامه‌های غدیر با موضوع "جریان مقاومت" و نیز تلفیق این برنامه‌ها با موضوع چله خدمت و انتخابات مورد تاکید سازمان تبلیغات اسلامی است.

حجت الاسلام جعفرزاده تبلیغ برای مشارکت و حضور حداکثری در انتخابات را برنامه مهم در ایام غدیر عنوان کرد و افزود: آیات مرتب با دهه امامت و ولایت، جریان مقاومت با توجه به تحولات اخیر، آماده و در اختیار ادارات، فعالان فرهنگی و تبلیغی برای تبیین در مناسبات پیش رو قرار گرفته است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل از ادارات، نهادها، گروه‌های و تشکل‌های فرهنگی و دینی خواست برای برگزاری پربار برنامه‌های دهه امامت و ولایت، ایام انتخابات و چله خدمت و نیز استقبال از ماه محرم هم اندیشی و هم افزایی لازم را با اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل داشته باشند.

گفتنی است، این جلسه با حضور محمد اعتماد فرماندار، حجت الاسلام مهدی ستوده مدیر کل اوقاف و امور خیریه، افسانه جهانی مدیرکل امور بانوان استانداری، رضوان باقلاچی مدیر کل امور اجتماعی استانداری، امیر رجبی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل و جمعی از مسئولین ادارات و نهاد‌های فرهنگی در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی استان اردبیل برگزار شد.

ارسال نظر